Jump to content

Yorumsuz Bir Resim

Bilinchard

Recommended Posts

Ben daha enteresanını biliyorum

Üsküdar'da babamın eski bir ahpabı oturuyordu

Evlerine nerdeyse her haftasonu hırsız girer olmuştu.

Bizim bu ahpab(ki bu zekada biriyle nasıl ahpab olur babam anlamış değilim) yatakodasına bir not bırakıp evden çıkmış "sayın hırsız,herşeyi alın da Lütfen kredi kartlarıma ve eşimin yeşil taşlı kutudaki takılarına dokunmayın"

İşin komiği hırsız da bırakıyor

Bu gerçek inanması zor ama gerçek:))

Bizim bu ahpab(ki bu zekada biriyle nasıl ahpab olur babam anlamış değilim) yatakodasına bir not bırakıp evden çıkmış "sayın hırsız,herşeyi alın da Lütfen kredi kartlarıma ve eşimin yeşil taşlı kutudaki takılarına dokunmayın"

bu da güzel :lol:

gerçekten bırakmışmı kartları ve takıyı yoksa dalgasına mı :p:D

bu da güzel :lol:

gerçekten bırakmışmı kartları ve takıyı yoksa dalgasına mı :p:D

evet bırakmış gerçekten

Dalga geçmiştir belkide tedirgin olmuştur,böyle bir not görünce insan şaşırır:))

emeğe saygı lütfen :D:D:p:p:p:p:p

Bak sen şu gelinen duruma,

Özellikle bu forumlar türeyeliden beri her mesaja yazarlar ya: Emeğe saygı, teşekkür edin, rep verin, saygı duyun ulan tabirleri...

Çokça forumda gözümüze çarpmakta, Demek ki bu emeğe saygıyı öyle bir abarrttık ki mesajınız bunu bir daha düşündürttü..

Acaba hırsızı da saygı ile mi analım. Büstünü mü dikelim.. denizli de ise şayet, bir yazı ayzdırtıp denizli söylevi mi diyelim..

Sonrada bunu hırsızlığın manifestosu diye ders kitaplarında mı okutalım.

:angry2:

kardesim sende mizah diye bişey yoksa ayrı konu insan ilk önce hatayı kendinde aramalıdır eger sen kendini dört dörtlük buluyosan senin baskalrına yorum yapmaya hakkın var saygı duyarım lafı baska yöne doğru cekme

burası türkiye oluyor işte :angry2::D

kesinlikle oluyo bi kerede benim motorsikletim çalınmıştı bi çocuk geldi benim yaşlarımda ban dediki motor sikletinin çalınması nakadarda kötü olurdu dimi dedi ordan arkasıdan başka bi eleman motoro atladı bana söyleyende arkasına basıp gittiler motorda öle gitti polis bişiy yapamadı mecbur scoter aldım ee dediğin burası türkiye dünyanın en orjinal ülkesi

Nasıl olsa birdaha geleceğim diye diğer sefere bırakmıştır :angry2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...