Jump to content

Sonunda rapid kafayı yedi :)

doruk101

Recommended Posts

Yanlıslık vardır kardes....

Biraz bekle gecer

olmadı bi reset at modem e... :)

Geçti bile. Rapid bile dayanamadı bu kadar indirmeye :). 1024 gelsin ben biliyorum yapacaklarımı rapide ve modemin düğmesine :mellow:

işin kötü yanı şudurki [çok başıma geliyor :lol:]Premium üyeliklerde bile rapidde 5 günde 25 gbden fazla dosya çekemiyorsunuz. bu durumda 4096 bağlantı rapid kullanıcılarına bir eziyet demektir. eğer ki gerçekten sağlam ve alternatif bir yer arıyorsanız depositefiles tavsiyemdir.

i-tech-inn depositefiles kesinlikle berbat bir yer. Daha bir kere bile dosya çekmedim ordan. Yok portlar doluda bilmem ne uyuz site. Ayrıca sadece http'den değil torrent vb.'lerinden de dosya çekebilirsiniz. 5 gb rapid kotası azsa iki tane account alırsınız sizde :lol:

i-tech-inn depositefiles kesinlikle berbat bir yer. Daha bir kere bile dosya çekmedim ordan. Yok portlar doluda bilmem ne uyuz site. Ayrıca sadece http'den değil torrent vb.'lerinden de dosya çekebilirsiniz. 5 gb rapid kotası azsa iki tane account alırsınız sizde :D

coderman peki sen megauploaddan bir ara hiç kota dolu hatası almadın mı ? ben depositfiles premium üyesiyim tek seferde 400 mb up edebiliyorum ve 400 mb download edebiliyorum.hız limitim ve dosya limitim yok. rapid 25 gb dolunca ya deposit'e yada eşşeeğe dönüş yapıyorum :lol:

coderman peki sen megauploaddan bir ara hiç kota dolu hatası almadın mı ? ben depositfiles premium üyesiyim tek seferde 400 mb up edebiliyorum ve 400 mb download edebiliyorum.hız limitim ve dosya limitim yok. rapid 25 gb dolunca ya deposit'e yada eşşeeğe dönüş yapıyorum :lol:

depositefiles megaupload 2 bence zaten. Dfiles'ın sonuda megaupload gibi olmasın :D

• 5 hafta sonra ...

arkadaşlar üyelik gerektirmesen bir dosya upload sitesi

bunu kullanarak rapidshare'nin biza premium'la kazıgını önlersiniz.rapidde premium istiyor yukarıdaki verdigim de üyelik istemeden direk ekliyor ve rapid gibi dosya linki silme vb. veriyo.

rapidden bedava üyelik için

Please register to see this content.
buradakilerini okuyun daha sonra rapidshare'den üyelik satın alırken paypal hesabınızı gösterin ve bedava premium.

• 2 hafta sonra ...

bende de aynısı oldu şöyle düzeltiyorum.

1.site adresini kaydedip bi süre sonra bi daha giriyorum oluyor.

2.sayfayı yenile diyorum karşıma küçük bi pencere çıkıp yeniden dene ve iptal diyor yaklaşık 10 sn bekleyorum ve yeniden dene diyorum.

ben bu yöntemlerle kaç tana download ettim rapidden.kendi yöntemlerimdir.ne yapalım rapid'i az bi şey kurcaladım mı buluyorum :)

Arkadaşlar rapid pahalı ve bazı sınırlamaları var ancak verdiğiniz parayı bence hakediyor. Şu anda TT dışında çok iyi bir bağlantım var ve rapidden IDM ile 15 Mbyte/s gördüğüm oluyor. Zira megaupload da Türkiyede TT ile sorun yaşadığı için aynı şekilde çok hızlı indirebiliyorum. Ayrıca rapiddeki 5 gün 25 gb kotası benimde sinirimi bozmuyo değil.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...