Jump to content

Ödüllük Kaza !

Bilinchard

Recommended Posts

Ödüllük Kaza !!! hehehehe...

*Yer ISTANBUL / SARAÇHANE Bozdoğan su kemeri...

*Sürücülerin ikiside Kadın. (Sarişin olup olmadiklarina dair elde bilgi yok).

*Polis kaza raporu düzenliyememiş, Çünkü nasıl olduğunu anlıyamamış...*

*Bunu bir daha yapabilene Teflon tencere takımı hediye veriliyor.

untitled3yj4.jpg

şöyle olmuş olabilir üsteki araba bi çekiciye yüklüdür ve o dar alandan gecerken sıgmamış o şekilde klamıştır arkadanda o araba gelipcarpınca onun şiddetinden üsteki araba iyice sıkışmış olabilir mi????

şöyle olmuş olabilir üsteki araba bi çekiciye yüklüdür ve o dar alandan gecerken sıgmamış o şekilde klamıştır arkadanda o araba gelipcarpınca onun şiddetinden üsteki araba iyice sıkışmış olabilir mi????

güzel bi teori çekici aracı yan yüklemiş ve oraya sanırım saatte 120 km hızla filan girmiştir ;)

Ne zamandan beri arabalar, çekicilere yan olarak koyuluyor :S

Ne zamandan beri arabalar, çekicilere yan olarak koyuluyor :S

ozaman araba ucaktayken düşmüş yada kanadı kırılmış düşmüş. siz galiba yurdumun güzel insanlarını görmediniz. burası türkiye o arabayı çekiciye ters bile koyarlar. mantıklı düşünenmeyle o arabanın oraya nasıl girdigini bulamassınız. demek mantıksız biri soktu bizde mantık yürütmeden mantıksızca nasıl girdiğini söylüyoruz...

ozaman araba ucaktayken düşmüş yada kanadı kırılmış düşmüş. siz galiba yurdumun güzel insanlarını görmediniz. burası türkiye o arabayı çekiciye ters bile koyarlar. mantıklı düşünenmeyle o arabanın oraya nasıl girdigini bulamassınız. demek mantıksız biri soktu bizde mantık yürütmeden mantıksızca nasıl girdiğini söylüyoruz...

ben kaza sırasında birbirine bu şekilde altlı üstlü geçmiş çok araç gördüm burada garip olan aracın o alta nasıl girdiği değil çarpan aracın üstteki aracı kemere nasıl oturttuğu her neyse güzel kaza abicim Allah'ı var takdir ettim yapan bayanları ;)

arkadaşlar boşuna dememişler kadın isterse diye bakınız

uKYkZzJDXX0

bu haberi izlediğimde gülmekten kopmuştum hele o kapıdan içeri girmeye çalışan kadın:D

kadın şoförler hakkında başımdan geçen bi iki olay daha var bi gün okul çıkışı arkadaşlarla gezioduk kadın da otomatik kapının oraya park edicek geri geri geliodu küt diye bir ses geldi bi baktım kadın o kalkan plastik kapıyı kırmış;) bir diğeri de yine okul çıkışı gelirken sola dönmek isteyen (sarışın) bir bayan topuğumun üstünden geçti :'(

arkadaşlar boşuna dememişler kadın isterse diye bakınız

uKYkZzJDXX0

bu haberi izlediğimde gülmekten kopmuştum hele o kapıdan içeri girmeye çalışan kadın:D

kadın şoförler hakkında başımdan geçen bi iki olay daha var bi gün okul çıkışı arkadaşlarla gezioduk kadın da otomatik kapının oraya park edicek geri geri geliodu küt diye bir ses geldi bi baktım kadın o kalkan plastik kapıyı kırmış;) bir diğeri de yine okul çıkışı gelirken sola dönmek isteyen (sarışın) bir bayan topuğumun üstünden geçti :'(

sarışını felan anladıkta dostum arabanın topogundan geçmesi ilginç he

Sen karışma moderatörlerin işine lütfen.

aynen

arabanın toğuğumdan geçmesi çok mümkün çünkü ben o ara telefon kulubesindeydim kadın benzinciden sola dönüodu ve çıkarken biraz fazla döndürmüş olmalıki toğuğumdan geçti (hava su kontrolu yapmaya çalışıodu ondan öncesin de de)

arabanın toğuğumdan geçmesi çok mümkün çünkü ben o ara telefon kulubesindeydim kadın benzinciden sola dönüodu ve çıkarken biraz fazla döndürmüş olmalıki toğuğumdan geçti (hava su kontrolu yapmaya çalışıodu ondan öncesin de de)

allah iliğini versin kikikiki :o

Eve çarşıya işe motorla gidiyorum genelde.. 2 Kez kaza geçirdim. ama öle ağır değildi ama ikiside bayan şöfördü. Birinde; kavşak var kırmızı yandı ben yolun sağındayım doğal olarak durdum, yanımda 2 araba sığacak kadar yol var arkamdan bi araba geliyor yavaş yavaş bana doğru.. geldi geldi ayağımın üstüne..!! ben nasıl feryat ediyorum kadına el hareketleri yapıyorum bağırıyorum çağırıyorum tık yok.. adamın biri fark etti olayı arabaya koştu kadını uyardı falan geri çektiler arabayı ama ben nasıl feryat ediyorum. ayak davul olmuş. Allahtan kırık çıkık olmadı ama baya çektim ağrısını. Diğerinde de çevre yolunda gene ışığa takıldım durdum.. neyse arkadan bana doğru gelen bir acı fren sesi aynadan baktım amanın bana çarpacak ... hemen attım kendimi motordan küüüt benim motara bir vurdu.. 35-40 metre ilerde benim motor. Köşede de Polis... Valla Allah korudu.. Kadını çağırdı beni çağrdı polis Bende bişi yok motor bitab bi halde kadına da ceza yazdı banada yazdı neden hala anlamış değilim gerçi ama.. Polis masrafları karşılarsan mahkemeye gitmessiniz falan.. öle hallettik.. aman dikkat arkadaşlar ...Dikiz aynasını makyaj için kullanıyorlar söliim..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...