Jump to content

Webcam sorunu Philips SPC 710NC

ghostt

Recommended Posts

MSN'ni tekrar kur veya Güvenlik Duvarı ayarlarına bak (Hem Kullandıgın virüs Programı hemde Windows'unki)

MSN'ni tekrar yükledim fakat düzelmedi güvenlik ayarlarıyla ilgili olduğunu sanmam çünkü webcam driver'ını yükledikten sonra oluyor siliyorum düzeliyor. Driver'i web sitesinden güncelledim yine olmadı.

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

messenger bir sorunla karşılaştı ve kapanması gerekiyor diye hata veriyor arkadaşlar kullanmadığınız için bilmiyosunuz dediklerinizlede hiç bir alakası yok

sorunu gidermek için cameranı yeniden kur ve kurulum aşamasında seçim yapman gereken bir yer var orada sadece web cam driverini kuracaksın mionet ve diğerlerini işaretlemiyceksin. Sorunu yapanlarda ondan. Sonrasında sorunun hallolur

• 4 ay sonra...
messenger bir sorunla karşılaştı ve kapanması gerekiyor diye hata veriyor arkadaşlar kullanmadığınız için bilmiyosunuz dediklerinizlede hiç bir alakası yok

sorunu gidermek için cameranı yeniden kur ve kurulum aşamasında seçim yapman gereken bir yer var orada sadece web cam driverini kuracaksın mionet ve diğerlerini işaretlemiyceksin. Sorunu yapanlarda ondan. Sonrasında sorunun hallolur

arkadaşım doğru söylüyor bende de aynı sorun vardı kameray geri ******ürmeyi bile düşündüm olmuyordu bi türlü,sadece driveri yüklemen yeterli arkadaşım..

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...