Jump to content

Cari hesap

Recommended Posts

Delphi de yapılmış cari hesap programı arıyorum allah rızası için yardım edin

Cari hesap derken tam olarak anlamadım ama bir nakliye programı var.Bu programda cari hesp hareketleri v.s yapılıyor. ve DELPHİ yapımıdır. Belki işini görür ok kardeşim.

Download linki /metin/nakprg/mis_nakliye.zip'>/metin/nakprg/mis_nakliye.zip

Açıklama : mis nakliye programı, microsoft windows işletim sistemi tabanlı programdır. (windows 95, windows 98, windows me, windows 2000, windows xp, windows server de çalışmaktadır.) delphi programlama dili kullanılarak yapılmıştır.

Çaykur çay fabrikalarının ve diğer özel sektör çay fabrikalarının yaş çay çekimi, nakliye işlemleri ve hesaplamaları ile nakliye bordroları, yükleme bordrosu ve yükleyici hesap işlemleri, fabrikalar arası çay aktarma işlemleri, yaş çay kontrol büro işlemleri, stok ve ürün kontrol işlemleri, cari hesap işlemleri v.b. kooperatifin gereksinim duyduğu diğer işlemler program ile basitçe yapılabilmektedir.

Kaynak :

Please register to see this content.

İnşallah işini Görür.. :D

Cari hesap derken tam olarak anlamadım ama bir nakliye programı var.Bu programda cari hesp hareketleri v.s yapılıyor. ve DELPHİ yapımıdır. Belki işini görür ok kardeşim.

Download linki /metin/nakprg/mis_nakliye.zip'>/metin/nakprg/mis_nakliye.zip

Açıklama : mis nakliye programı, microsoft windows işletim sistemi tabanlı programdır. (windows 95, windows 98, windows me, windows 2000, windows xp, windows server de çalışmaktadır.) delphi programlama dili kullanılarak yapılmıştır.

Çaykur çay fabrikalarının ve diğer özel sektör çay fabrikalarının yaş çay çekimi, nakliye işlemleri ve hesaplamaları ile nakliye bordroları, yükleme bordrosu ve yükleyici hesap işlemleri, fabrikalar arası çay aktarma işlemleri, yaş çay kontrol büro işlemleri, stok ve ürün kontrol işlemleri, cari hesap işlemleri v.b. kooperatifin gereksinim duyduğu diğer işlemler program ile basitçe yapılabilmektedir.

Kaynak :

İnşallah işini Görür.. :blink:

kardes üsstdeki download linkii parola istiyo nasıl yapabilirim

kardes üsstdeki download linkii parola istiyo nasıl yapabilirim

Kusura bakma 3 Gün izindeydim. :angry2:

M.İ.S. Çay Programı Demosu için :

M.İ.S. Fırın Programı Demosu için :

Nakliye programi ise, Genel amaçlı nakliye proogramı değildir.

Sadece yaş çay nakliyesi yapan kooperatifler için hazırlanmıştır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...