Jump to content

tncvista lite

jose

Recommended Posts

sk8er_boi nasıl yapmıs ben anlamadım bende bi kaç tane kullandım ama logon ekranında hatayla karşılasıyorum elınde onun kullandığı aktivasyon dosyası olan varsa paylaşırsa sevinirim

forumda aradım yok olanlar kurulumdan sonrası ıcın

• 1 ay sonra...

en iyisi paradox bence bi otomatik hazırladım paradox için tabi homepremıum versıyonu için ultmıate ıcın

asus un keyı var onu kullanacam heralde hazırlarsam upload ederım

edit: yapamama gerek kalmadı yapmıs tebrikler yalnız bıraz süphelıyım autoıtle yapılanlardan genelde içinde bi regwrite çıkar vista için

• Administrator

en iyisi paradox bence bi otomatik hazırladım paradox için tabi homepremıum versıyonu için ultmıate ıcın

asus un keyı var onu kullanacam heralde hazırlarsam upload ederım

edit: yapamama gerek kalmadı yapmıs tebrikler yalnız bıraz süphelıyım autoıtle yapılanlardan genelde içinde bi regwrite çıkar vista için

Neyi kastediyorsunuz? Bu dosya tncvista'nın aktivasyonudur. Ve onun reklamını içermektedir. Decompile edip bakabilirsiniz. Araçlar sitede mevcut.

Neyi kastediyorsunuz? Bu dosya tncvista'nın aktivasyonudur. Ve onun reklamını içermektedir. Decompile edip bakabilirsiniz. Araçlar sitede mevcut.

decompileirla açmama gerek yok öyle dedınse öyledır (ama auotıtle ben katılımsız vısta actıvasyonu hazırlamıstım önceden ıcıne oem bılgılerını eklemıstım onu kastediyorum )

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...