Jump to content

prince of warrior within oyununun kurulumunda hata

Recommended Posts

Kardeş öyle olmasının birkaç sebebi var.

1. Oyuna girmeden önce Bilgisayarında kullandığın CD rom ve Writerleri bilgisayarı kapatarak Kablolarını çekmen lazım. Çünkü POP WW ' i oynamak için Sanal sürücü yapmışsındır.

Bunu yapamazsan "CD Hide " gibi sürücü gizleyen programlar kullanmalısın

2. Yukarıdaki seçenek işe yaramadıysa internetten Ekran Kartının son sürümünü indir. Oyuna girerken Hiçbir şekilde "Alt+Tab" veya "Windows" tularını kullanma. Çünkü oyun bu tuşların kullanımını da desteklememekte.

3. Oyunda önce grafik seçeneklerini en alt seviyeye getir. Daha sonra oyuna başla.

Umarım işe yarar.

Kolay Gele... :unsure:

Kardeş öyle olmasının birkaç sebebi var.

1. Oyuna girmeden önce Bilgisayarında kullandığın CD rom ve Writerleri bilgisayarı kapatarak Kablolarını çekmen lazım. Çünkü POP WW ' i oynamak için Sanal sürücü yapmışsındır.

Bunu yapamazsan "CD Hide " gibi sürücü gizleyen programlar kullanmalısın

2. Yukarıdaki seçenek işe yaramadıysa internetten Ekran Kartının son sürümünü indir. Oyuna girerken Hiçbir şekilde "Alt+Tab" veya "Windows" tularını kullanma. Çünkü oyun bu tuşların kullanımını da desteklememekte.

3. Oyunda önce grafik seçeneklerini en alt seviyeye getir. Daha sonra oyuna başla.

Umarım işe yarar.

Kolay Gele... :D

[dostum belişrttiiin programı bulamadım.(cd hıde) neredden bulabilirim.

• 1 yıl yıl...
  • 1 yıl yıl...

screenshot0009.png

Bilenler varsa veya herhangi bir çıkıntı görenler lütfen yardımcı olsun her yere atladım bir yerde çıkış yolu bulamadım forumlara felan baktım bulamadım...

Oyun tam çözüm videolu anlatımı varmıdır ? Varsa Paylaşır Mısınız ?

Soldaki duvarın üzerine çık ;) O çıkıntı oraya gelmek için.

Bu arada dahakalı bölüme gelirsen kailena onu uçurumun kenarına attığı anda savunma alıp r ye basarsan hızlı dövüş modunda hemen indirebilirsin. ;)

Teşekkürler Olayı Çözdüm, O Soldaki duvarın ordan sağa doğru atlıyacakmışım, her atladığımda düştüm emin olamadım teşekkürler...

Teşekkürler Olayı Çözdüm, O Soldaki duvarın ordan sağa doğru atlıyacakmışım, her atladığımda düştüm emin olamadım teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...