Jump to content

''Seçim mürekkebini'' çıkarma formülü!

Muallim-i Ali

Recommended Posts

Seçimden önce bunu yazsaydım aslında çok faydalı olurdu. Benim elime bakanlar oy kullanmadı sanıyorlar. Oy kullanmadan önce elime kalın bir tabaka oluşturacak şekilde el kremi sürdüm ve yanıma bir peçete aldım . Mürekkep direkt olarak yağlı krem ile haşır neşir oldu . Peçete ile silince hiç bir şey kalmadı...

En iyi ve daha önce denenmiş yöntemi söylüyorum;

Bir kaç gün bekleyin yokmuş gibi davranın sonradan canı sıkılıyor ve gidiyor.

Kardeş Süper cvp :lol: canı sıkılıyo demek ama babam oy kullandı gece filan uyuduğunda dalgınlıktan elinde siyah biş görür böcek sanıyo elini sallıyo :lol:

Bir de Biz Telefoncuyuz ya babam selülozik tinerle çıkarmaya çalışıyo ama yok çıkmıyo kara böcük :D:wacko:

en şanssız içinizde benim sanırım :)

sandık görevlisiydim ve mürekkep işi bana düştü. vatandaşın birisi tırnak üstüne damlatmak istemedi. illa parmağın iç kısmına damlat diye tutturdu. bende sinirle mürekkebi sıktım. mürekkebin kapağı açılınca kızcağızın eli masmavi oldu ;) benim elim kolumda cabası :):) şimdi sanayiden eve dönüş yapar gibi gidiyorum. kollar ve eller alabildiğine siyah :)

not : olay sonrası diyalog

Kız : naptın ne bu ? nolcak şimdi ? işini düzgün yapsana !!!

Ben : ( pişkin bir mizaçla) valla kusura bakmayın. D.M.O. dan gelen mal. Devleti şikayet edin.hatalı ürün sanırım...

en şanssız içinizde benim sanırım :)

sandık görevlisiydim ve mürekkep işi bana düştü. vatandaşın birisi tırnak üstüne damlatmak istemedi. illa parmağın iç kısmına damlat diye tutturdu. bende sinirle mürekkebi sıktım. mürekkebin kapağı açılınca kızcağızın eli masmavi oldu ;) benim elim kolumda cabası :):) şimdi sanayiden eve dönüş yapar gibi gidiyorum. kollar ve eller alabildiğine siyah :)

not : olay sonrası diyalog

Kız : naptın ne bu ? nolcak şimdi ? işini düzgün yapsana !!!

Ben : ( pişkin bir mizaçla) valla kusura bakmayın. D.M.O. dan gelen mal. Devleti şikayet edin.hatalı ürün sanırım...

haha:) )))

O da çok nazlıymış boşverin:)

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...