Jump to content

Unutulan Paypal Hesabı

sensiz

Recommended Posts

Merhabalar başlıkta da belirttiğim üzere paypal hesabına ait bilgileri unuttum. Kredi kartımı kullanamıyorum; bir hesapta bulundu diyor sürekli. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkür ederim.

Edit: İşin kötü tarafı Paypal sallama bi mail adresi girseniz bile bilgiler gönderildi diyor! :)

Tüm mailleri yaptiniz ve giriş yapamadiniz :)

tüm bilgileri bilmiyorsunuz ama nasil girebilirim diyosunuz bu ilginc bişe , ya hesap sizin degil ve bizi kandirmaya çalişiyor olabilirsiniz nerden bilelim sizin oldugunuzu ?

Tüm mailleri yaptiniz ve giriş yapamadiniz :D

tüm bilgileri bilmiyorsunuz ama nasil girebilirim diyosunuz bu ilginc bişe , ya hesap sizin degil ve bizi kandirmaya çalişiyor olabilirsiniz nerden bilelim sizin oldugunuzu ?

Birden çok mail adresim var. (5-6 tane olması lazım. Baştan da söyliyim neden bu kadar mailin var demesin kimse!) Birden çok kişiye paypal üyeliği aldım zamanında. Bunların hepsini yaparken not aldığım kağıdı bulamıyorum.

Kimseyi kandırmaya gibi bir niyetim yok. Normal bir şekilde soru soruyorum. Düzgün bir şekilde yaklaşın sizde. Ayrıca mesajımda dediğim gibi yardımcı olacaksanız mesaj atın olmayacaksınız boş yere kirlilik yapmayın. Mail adresine şifre haşırt diye gelmiyor zaten paypalda!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...