Jump to content

Skyman arkadaşımıza geçmiş olsun

BrightBlade

Recommended Posts

büyük geçmiş olsun skycım. hayırdır durumun ciddiyeti ne boyutta? umarım çok büyük bişi değildir.

@brightblade:

hala denizi düşün sen pes yani :)

Arkadaşlar sormayın olay şu şekilde gerçekleşti:

Dün aşkam saatlerinde evin içindeyken sol ayak serçe parmağımı sert bir köşeye çarpmak suretiyle incittim. Henüz röntgen çektiremediğimden dolayı tam olarak ne olduğunu anlamış değilim sadece morluk ve biraz şişlik var. Doktora göründüm fakat röntgenlik birşey olduğunu söylemedi ama can tatlı maalesef. Röntgen çektirmeden içim rahat etmeyecek..

İlginize ve ilgiden öte sevginize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Allah şifa dileyen dillerinizden razı olsun.

Deniz muhabbetinde gelince şuan için bir durum yok hafta sonuna kadar parmağı kaybetmessem yine yüzeceğiz merak etmeyin. Zaten benim takıldığım nokta da bu o hafta sonu adalarda kayaların üzerinde dolandık birşey olmadı evin içinde olan oldu maalesef..

Zaten benim takıldığım nokta da bu o hafta sonu adalarda kayaların üzerinde dolandık birşey olmadı evin içinde olan oldu maalesef..

:) Şanssızlık iste koskoca kaynanın ustunde bir sey olmuyor küçücük bir kösede oluyor. :)

Ama kaynın acıları hale bende var ayğımın altında 3-4 çizik :) daha var.

ah bu ev köşeleri yok mu benm de canımı çok yaktı ayak baş parmaklarımın ikiside hala şişik duruo çok geçmiş olsun Allah en acilinden şifalar versin ki sende denize yetiş ama denizde de dikkatli ol aman he kramp falan girmesin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...