Jump to content

Ufo gören kişiye 'polis'ten ilginç cevap!

Muallim-i Ali

Recommended Posts

19610.jpg

Ufo gören kişiye 'polis'ten ilginç cevap!

Geçen hafta gazetelere de yansıyan bir olay Türkiye'de de UFO gündemini yeniden hareketlendirdi. Antalya'da ECA'nın Bölge Satış Müdürü Ayhan Hacısalihoğlu'nun evinin balkonundan kamerayla çektiği 7 uçan ışıklı cisim Antalya'da birçok vatandaş tarafından gözlendi. Havaalanı yetkilileri de bunların UFO olduğu görüşünde. Antalya'da konuştuğumuz Hacısalihoğlu gördüklerini şöyle anlattı:

'31 Mayıs gecesi gökyüzünde değişik geometrik şekilleri olan 23 ışık gördüm. Pilot bir arkadaşımı aradım ve 'uçak gösterisi mi var' diye sordum. O da baktı ve gördü. Önce düz bir çizgide yer alıyorlardı. Sonra iki gruba ayrılıp iki üçgen yaptılar. En arkada da bir tanesi tek kaldı. Bu şekilde gökyüzüne doğru yükselip gözden kayboldular. 11 Haziran gecesiyse 23:30 civarında evimin terasında otururken gökyüzüne doğru yükselen ışıklar gördüm. Video kamerayla hemen çekmeye başladım. 7 tane ışık vardı. Sonra görüntüye bir uçak girdi, bu ışıklar uçağın ışıklarına benzemiyordu. 5.5 dakika çekim yaptım. Sonra Sirius'a ulaşıp bunun ne olduğunu sordum. Gelip görüntüleri incelediler ardından da bu görüntüleri Antalya Havalimanı yetkililerine gösterdik. Zaten o gece Antalya'da çok sayıda kişi görmüş uçan cisimleri. Herkes 155 Polis İmdat'ı aramış. O gece ben de aradım. Bana 'havadayken yapabileceğimiz bir şey yok, inerse tutuklarız' :D dediler. Çektiğim görüntüler gayet net; ancak ışık olarak görünüyorlar, şekilleri belli olmuyor. Çekimde görüntüye giren İtalyan havayollarına ait bir uçak o yöne doğru giderken ani bir manevrayla yön değiştiriyor, sanırım pilot da cisimleri gördü ki manevra yaptı. 5.5 dakikanın sonunda birer ikişer yok oldular. Normalde UFO gibi şeylerle hiç ilgilenmem ama şimdi bu çektiğim şeylerin ne olduğunu çok merak ediyorum.

Akşam

Uzaylıları taşladıktan sonra bu mantıkla kodese de tıkacağız galiba. Elin ABD lisi düşen ufodan çıkan uzaylıları ve ufo da kullanılan teknolojileri incelerken biz uzaylılara potansiyel suçlu muamelesi yapıyoruz. :D:)

Sonra uzaylılar inmiyor cennet memleketimize. İnmez tabi.. :):D

valla gora da izlediğim sahnede robot uzaylıya yapılan muameleden sonra ufo arkadaşlar ne kadar kaçsa azdır bahtsız ufo yu tarlada köylü öper hesabı :D:) ama polis iyi cevap vermiş :D

Uzaylıları taşladıktan sonra bu mantıkla kodese de tıkacağız galiba. Elin ABD lisi düşen ufodan çıkan uzaylıları ve ufo da kullanılan teknolojileri incelerken biz uzaylılara potansiyel suçlu muamelesi yapıyoruz. :D:)

Sonra uzaylılar inmiyor cennet memleketimize. İnmez tabi.. :):D

Bu söz bende Dejavu etkisi yaptı, 4 sene evvel bir forumda arkadaşın biri aynen sizin ifadelerinizi kullanmıştı, bende onun sözlerindeki "ABD uzaylıları ve teknolojilerini inceliyor ve biz ise kodese tıkacağız" sözlerine küülliyen katılmadığı belirterek, ABD ve Amerikalılar Holywood yapımı filimlerden oldukça farklılar, maalesef sizlerin sizin gibi düşünmelerini istiyorlar ve başarılılar, sizi temin ederim ve samimiyetimle söylüyorum, Bizim halkımızdan, herhangi biri denkgelmez ya (çünkü ABD nin elinde bile o kadar bütçe ayırıp arzuladıkları halde bile sadece 1 kaç tane marslı ve aracı vardır. ) ufo bulsa en ufak ayrıntısına kadar inceler. Ona en sıcak konukseverliğini gösterir dememe zaten gerek yok. Buna karşın, şiddet ve zorbalık yaşantı prensibi olan ekseriyatlı coniler ise tıpkı sizin Feraset sahibi, necip halkımız için kullandığınız taşlama, potansiyel suçlu, vb. davranışları sergileyeceklerdir, bundan şüpheniz olmasın varsa da çok uzağa gitmeğe ne hacet Irak dramını ABD medaysından okuyun

Söylenenler basit veya espri gibi olabilir lakin mana itibariyle ucunun nereye dokunduğu düşünülerek söylenmeli, ağızdan çıkan sözler ok'tan farksızdır, kendi kendimizi hedef almayalım, Mod olarak biraz daha dikkat.

Espri mahiyetinde söylenmiş bir söz için bu kadar edebiyat yapman çok gerekesiz ve saçma bilmem anlatabildim mi..Ayrıca ben yazdıklarından hiçbirşey anlamadım çünkü sayamadığım kadar imla hatası yapmışsın önce doğru düzgün bir şekilde yazını ve ifadelerini düzelt daha sonra tartışalım.

ya kardesim ABD üretti teknolojiyi 2 Türk 1 Amerikan bilim adamı tarafından,sonra radarda yakalanmayan ve neredeyse havada durabilecek nitelikte olan casus uçakları göndeeerek bütün ülkelerini varfını yoğunu hesaplıyo madenlerin ev petrolun borun uranyumn neptünyum un vb. elemntlerin miktarını öğreniyo bizim halk da bu duran cisimleri seviyesiz ve fikirsiz gavurların UFO deyip attıkları cisimler sanıy olay budur. :D ama işin mizahi tarafı da çok tabii bizde,lakin ufo saçmnalığına inan kalmasın inşallah..

ya kardesim ABD üretti teknolojiyi 2 Türk 1 Amerikan bilim adamı tarafından,sonra radarda yakalanmayan ve neredeyse havada durabilecek nitelikte olan casus uçakları göndeeerek bütün ülkelerini varfını yoğunu hesaplıyo madenlerin ev petrolun borun uranyumn neptünyum un vb. elemntlerin miktarını öğreniyo bizim halk da bu duran cisimleri seviyesiz ve fikirsiz gavurların UFO deyip attıkları cisimler sanıy olay budur. :D ama işin mizahi tarafı da çok tabii bizde,lakin ufo saçmnalığına inan kalmasın inşallah..

mağaralara binlerce yıl once çizilmiş ufo ve astronot resimleri var,

amerika zaman yolculuğuna da mı başladı acaba?

zaman yolculuğu "bilim teknik dergisi"nin 2007 ocak sayısında kapak konusuydu,çunkü zaman yolculuğunun teorik olarak mumkun olduğu hesaplanmıştı,

kimya cetvelimizde de eksik elementler varken...

Please register to see this content.

evren çok büyük keşfettikçe görücez ne var ne yok

Espri mahiyetinde söylenmiş bir söz için bu kadar edebiyat yapman çok gerekesiz ve saçma bilmem anlatabildim mi..Ayrıca ben yazdıklarından hiçbirşey anlamadım çünkü sayamadığım kadar imla hatası yapmışsın önce doğru düzgün bir şekilde yazını ve ifadelerini düzelt daha sonra tartışalım.

Brightblade-->Sözlerinize dikkat ediniz. Siz sitede düzeni sağlayan birine düzen lakırdısı yaparken, düzen sizin tarafınızdan bozulmuş oluyor. Sizi bu terbiyesizliğinizden dolayı süresiz uzaklaştırmıyorum. Forumu tanımanız ve uslubun nasıl olması gerektiğini öğrenmeniz için 5 gün ileti göndermenizi engelliyorum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...