Jump to content

Nedir Bu portable ve katılımsız çılgınlığı ?

fzkdevil

Recommended Posts

arkadaşlar tamam türkler olarak ense yapmayı seven bi milletiz de bu portable ve katılımsız cılgınlığı nerden çıktı merak ediyorum ? tembel insan yaratıcı insandır !!! BUMUDUR ???

ilk olarak katılımsız programların herzaman doğru düzgün çalışmadığına defalarca şahit oldum ve peşini bıraktım örnek isterseniz adaware , office2003 , msn , vs...

ikinci olarak ondan daha cok problem cıkaran bide portable die bişi çıktı piyasaya acdsee rar gibi programlarda denedim cok fazla çöküp gönder gönderme iletisi veriyor

son olarak madem crack var ve kurulumu en fazla sürse 5 dakka sürecek ve cracklamakta 10 saniyemi alacaksa vede düzgün çalışacaksa neden kendim kurmayayım dedim ve katılımsız ve portable olan tüm programlarımı sildim

şimdi sizede soruyorum bu programları sadece kurması bi kaç click fazla olduğu içinmi kendiniz kurmuyorsunuzda portable ve katılımsız programları tercih ediyorsunuz ?

neden portable programlar ?

neden katılımsız programlar ?

• Administrator

Yağınıa suyuna bakacaksın ha bir deparametresi taze mi bat dosyasında vuruntu var mı bunlara dikkat edeceksin.. :D:D

Yok bilemedin. Dişine toynağına bakacaksın. Kırık çatlak varmı diye.

Benim katılımsız hazırlamkta ki tek amacım mesajlarımda da sık sık belirttiğim üzere; crack, serial, patch, tr yama vs. konusunda acemi olan bilgisayar kullanıcılarına kolaylık sağlamak. Bunlarla uğraşmasınlar, tıklayıp kurup kullansınlar diyedir. Siz bu konularda tecrübe sahibi olabilirsiniz ama kendi işim gereği biliyorum, setup dosyasını tıklayıp birkaç kez ileri düğmesine basarak basit bir yazılımı bile kuramayan bir çok arkadaşımız var. Onlar için katılımsız programlar kendi ifadeleriyle tam anlamıyla büyük bir nimet ve bence de software dünyası için müthiş bir keşif.

Portable olayı ilgi alanıma girmediği için ona bişey diyemiyeceğim ama başta doruk101 hocam ve diğer portableci arkadaşların o çalışmalara harcadığı büyük emek ve mesaîye hürmeten saygı göstermek, teşekkür etmek ve destek olmak gerekir bence. Saygılar...

Portable programlar [ benim için Autocad kendi 600MB civarıdır. ] olmasaydı her cafeye oturdugumda programı cekip kurmam gerekirdi :D

Ben de yaz bitip üniversiteye gidince yani kafelere mahkum hale gelince portable ve katılımsız kullanacağım mecburen. USB portable ve katılımsız deposu oluyor...

Katılımsızda: zaman+birazcık boyut karı

Portable: zaman+bayağı boyut karı

Zaman + boyut + emanet bilgisayarda kullanım kolaylığı ( hiçbir artık bırakmadan silince veya kaptınca sistemde herhangi birşey bırakmaması. )

Katılımsız konusuna gelince, birkaç leşim var, çok da güzel çalışıyorlar, ama portable programların gönlümdeki yerleri ayrı.

Katılımsız programlarda bende sorun yaşamadım, sorun da çıkarsa winrar la açıp .bat dosyasını filan kontrol ediyorum, sorunsuz.

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...