Jump to content

Smart Box Smart Tv Smart Uydu Hangisi?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

kendime uygun bir sistem sonunda buldum sanırım. :) hem tv hemde web in bir arada olduğu..

1 smart tv box mı uygun? smart stick  verimsizmiş galiba ? smart box ın antenlisi ve en az 2 gb ramlisi iyiymiş? tabi androidin ileriki bir sürümü.. ama türkiyede yok sanırım?

2 akıllı uydu alıcısı.. onlarında seçeneği çok olsada rizıvır olarakda kullanılacağından ses gecikmesi gibi sorun oluşuyormuş.?

3 smart tv nin kendisini alsam ötekilerin yerini tutuyormu bilmiyorum? smart tv lerin özellikleri ayrıntılı nedir samsungun sitesinde bile bulamadım?

bu üçünden en ekonomik/verimli sonucu hangisinden alırım? niye? ayrıca tavsiye verirseniz linkte verirseniz iyi olur. büyük ihtimalle 24 inç tv de kullanıcam bunları. bunuda belirteyim. 24 inç i bulmak zaten zor smartı zaten varmı bilmiyorum. az nedense 24 inç tv ?(smart??) şimdiden teşekkürler.

Edited by abdulhey_

Seg eski bir modelini kullanmıştık hiç fena değildi tabi ne beklediğinize bağlı stick intel Windows 10 lu incelemesine bakmıştım baya iyidi Vede üstünde küçük birde fan var

inceleme de tabi bilgi verebilirde bizzat bilgili birilerinin kullanmış olarak bilgi vermesi daha gerçekçi doğru bilgi olur sanırım. mesela çoğu ucuz sony telefonların kalitesinin çok daha pahalı samsunglarda olmaması gibi.  gereksiz bir sürü şey ile süsler esas gerekli şeylerin üstünü örter kullanıcıda bunu hak rahmet sanır.

bilmiyorum incelemelerle yetinse idim zaten buraya sormazdım. benim incelemelerimde de ilk postta yazdıklarım yazıyor. konuyu ona göre yazdım. saolun.