Jump to content

ÖSS Yerleştirme Sonuçları Bugün Açıklanıyor

Psychology

Recommended Posts

41438.jpg

ÖSYM, 17 Haziran’da yapılan ÖSS ile 24 Haziran’da yapılan yabancı dil sınavının puan hesaplama çalışmasının tamamlandığını duyurdu.

Sonuçlar, perşembe günü saat 10.00’da ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan tarafından açıklanacak.

Adaylar, aynı gün saat 10.30’dan itibaren ÖSYM’nin oss.osym.gov.tr adresinden puanlarını öğrenebilecek.

Bu arada, ÖSYM, ÖSS Sosyal Bilimler-2 testinin 26’ıncı mantık sorusunun iptaline karar verildiğini de açıkladı.

İnternethaber

7 yıldır gireceğim diyorum bir fırsat bulamadım. ama açıklanırken hep aynı heyecanı duyuyorum sanki girmişim gibi ilginç bir sınav :)

7 yıldır gireceğim diyorum bir fırsat bulamadım. ama açıklanırken hep aynı heyecanı duyuyorum sanki girmişim gibi ilginç bir sınav :)

Ben girdiktan sonraki 3. sınav. Ben de hala heyecan duyarım. Kolay değil hayatının büyük bir kısmının geçeceği meslek bu mesleğe bağlı olarak çalışacağın iş, belki de seçeceğin eşin özellikleri bile ortaya çıkıp şekilleniyor.

• 1 ay sonra...

ÖSS-YDS sonuçları bugün açıklanıyor

Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı (YDS) yerleştirme sonuçları, bugün saat 10.00'da açıklanacak.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 17 Haziran 2007 tarihinde yapılan ÖSS ve 24 Haziran 2007 tarihinde yapılan YDS sonuçlarına göre adayların yaptıkları tercihler doğrultusunda yüksek öğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemlerinin tamamlandığını bildirdi.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. İnal Yarımağan imzalı basın duyurusunda, "Sonuçlar 16 Ağustos 2007 perşembe günü saat 10.00'dan itibaren internetten öğrenilebilecektir" denildi.

Yerleştirme sonuçları ve kayıt işlemleri ile ilgili açıklamanın da aynı saaten itibaren ÖSYM'nin internet sayfasında yer alacağı duyuruldu.

Sonuçlar ÖSYM'nin ve

Please register to see this content.
internet adreslerinden öğrenilebilecek.

cnntürk

Kendim öss'ye girdiğim zamanlarda bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Kız arkadaşım girmişti. Heyecandan bayılacaktım. O'ndan daha heyecanlıydım... Kazandı... :) Çok Mutluyum..

İnşallah tüm ÖSS mağduru arkadaşlar arzu ettiği sonucu alır..

marmara ünv türk dili ve edebiyatı

Ooo bizim okul

Kazananlari tebrik ederim,kazanamayan arkadaslar ne olursunuz uzulmeyin..Belki klasik gelecek hatta bir kulaktan girip otekinden cikacak ama dunyanin gercekten sonu degil..Her insan bir universite zaten,birsuru dunyayi icinde barindiran bir universite..

Zaten universite hersey demek degil artik,asil universite bir okuldan mezun olduktan sonra basliyor:)

Hocam Konya Güzel şehirdir umarım kampüs içerisinde ayak uydurmakta zorlanmazsın. Eski Selçuk'lu olarak güzel fakat aşırı soğuk günler göreceğini söyleyebilirim.

Hayırlı olsun...

Neyi önerirsin orası için.Evimi yurdumu ?Hani hiç pişman oldunmu "keşke ev tutsaydım" , yada "keşke yurtta kalsaydım" gibi pişmanlık oldumu. :)

Neyi önerirsin orası için.Evimi yurdumu ?Hani hiç pişman oldunmu "keşke ev tutsaydım" , yada "keşke yurtta kalsaydım" gibi pişmanlık oldumu. :)

İlk senende Alaaddin Öğrenci Yurdu'nda kalmanı tavsiye ederim. [Eğer maddi durumun yerindeyse Cumhuriyet'te olabilir] Kampüsün içerisindedir. Kampüs içinde ücretsiz üniversite otobüsü vardır.Tüm kampüsü dolaşır. insanları tanıdıktan sonra 2. senende yada ilk dönem sonunda eve çıkarsın. Evi Bosna-Hersek Mahallesinde tut. Kampüse 5 dakika. Ama biraz pahalı gelebilir. Kaloriferli olması sağlığın açısından çok iyidir. Çok Soğuk olur kampüs tarafı. Kampüste tipi varken merkez'de [Tramvayla 45 Dakika - 22 Km civarında] sadece kar yağar.

daha fazla bilgi istersen özel mesaj at. msnden irtibata geçelim :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...