Jump to content

DeLta_x

Recommended Posts

arkadaslar kusura bakmayın ben yeniyim fazla ßilgim yok aama ben avatar yapmak için bi program varmıdır onu öğrenmek istiyorum uzantıları GİF oluyor

ben ben movieker da yapıp avatar avatar programında GİF e çevirebiliyom veya flash yapıyorum ama yatığım flash güzel oluyor uzantısını Mpeg Avi yapıyorum ama açtığım zaman hem çok küçük oluyor ses resimlere yetismiyor daha hızlı oluyor v.s bunugn gibi sorunlarla karsılasıyorum bu siteyide aylardır takip ediyorum sizden bi yardımcı ololmanızı istiyorum

yan,i kısa güzel bi flash yapmak ama uzantısı kendinden mpeg felan çevirsin kendim zor çeviriyorum bilmediğim için birde avatar yapmak istiyorum yapıyorum ama flashta avatarda çevirirken çok küçük olsa bile en az 3-5 gb diyor yani int nette bakıyorum adamlarınki 250kb ben onu çözemedim birde çok şeymi istedim bilmiyorum ama sizler bilirsiniz 2 tane linkle bn bunu çözerim herhalde

şimdiden yardımcı olanlara tşklerimi sunarım.

• Administrator

Kocaman filmi atarsan 3-5 gb olur. Önceden videoyu kesmeli veya gif programında frame ayarı varsa kullanacağın kadar kareyi seçmelisin. ayrıca normal bir video saniyede 25kare kadardır. 3 sn avatar yapsan 75 kare olur. Onun için gif programında saniyedeki kare sayısı gibi birşey varsa onu düşürmelisin. Biraz zahmetli bir iş anlayacağın.

hayır ya bende okadar uzun değil yani 5 resim koyuyorum flash yapıyorum movie waker da avatar programındada avartara çeviriyorum çevirirken boyutunu zaten normal avatar boyutu yapıyorum ama gb olarak hemen büyüyor malum 1,5 den büyük oluncada bi işe yaramıyo

ben programı varsa movie vakerda ugrasmadan direk verebileceğiniz programda yapar orda GİF olarak kaydedebilirim demek istemiştim tşkler.

swish harincinde güzel bi flash programıda varsa o da olabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...