Jump to content

Bilgisayarınız Ne Zamandır Açık?

sk8er_boi

Recommended Posts

Hafta sonları sabah 8 den akşam 12, 1 e kadar açık. Yani yaklaşık 14 saat. Ama Everest'ten baktığımda en çok 17 saat açık kalmış böyle bişey olmadığına adım gibi eminim. Everest bazen doüru bilgi vermiyo.

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Benim bilgisayar yaz demez kış demez ne pazarı var ne cumartesi si bayramda seyranda sürekli açık geçen bi elektrik gitti 10dk falan dinlendi yeniden başlatmaların dışında hiç kapanmaz

benmi pc elektrik gitediği sürece bütün gün açık ve şu an dan beri tam 8 ay 9 gün 5 saatir açık ve hiç elektrikde gitmedi

abartma istersen hiçmi güncelleme yapmadm bilgisayarı hiçmi yeniden başlatmadın

benmi pc elektrik gitediği sürece bütün gün açık ve şu an dan beri tam 8 ay 9 gün 5 saatir açık ve hiç elektrikde gitmedi :) :)

kesikci :)

benimki en fazla 5 okul olmadıgı günler 10 saat kadar

walla ben dıyım 24 sız dıyın yiğirmi5 :):D saat 6,30 da kalkıorm kahvaltıda yapsam 7,30 a kadar ewde acık saat 8 de ders baslıo persembe harıc okuldakı bılgısayar da benım sayılır oda 12 saat calısıor ben basındayken :) ewe saat 16,30 da gelırım en gec 18,00 da acarm saat 00,30 03,00 05,00 uykum gelene kadara :D:d: yanı 25 30 saat acık D::D guzel konu bea... matraxs :):):)

burdan cğu arkadaşa sesleniyorum :)

arkadaşlar bilgisayarlarınıza acımıyorsanız kendinize acıyın hangi pc dürekli olarak 24 saat çalışır mantıklımı sizce zaten kac kişi doğru söylüyor saysak bir elimin parmaklarını geçmez ama neyse bireysel savaşa çevirmek istemiyorum bunu :)

ben söylüyorum günde 3-4 saat iş saatlerinde pc başındayım ama nette dolaşmak yasak sadece iş :)

Başlığa baktım sonra bizim ana pcye baktım cafedeki şöle bişi çıktı sizle paylaşmak istedim Fake falan deildir.

Please register to see this content.

acı ama gerçek (:

Daha iyisi varsa görelim bakalım :)

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

bunun gercek olmasına imkan yok :) mlsf photoshop böyle amaclarla kullanıldımı kötü oluyor

gerçek olduğuna emin olabilirsin.

hatta ondan önce 3 ay açıktı yanlıştıkla kapatma tuşuna çarptım kapandı

Server olabilir mi :)

yok iş yerinde sadece maillerime bakmak için kullandığım bilgisayar :)

tuşa çarpma olayından önceki 3 aylık sürecin 1 ayında ben Türkiye'deydim açık unutmuşum :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...