Jump to content

Bilgisayarınız Ne Zamandır Açık?

sk8er_boi

Recommended Posts

dediğim gibi 14-15 günlük raporu verio program sadece ve orada 13 deil 14 gün var :p ama bazen kapatılmış gibi ara günlerde boşluklar var günde ortalama 19 saat açık ve 267 saat kullanmışsın 14 gün içinde şimdiye kadar bi hatasını görmedim programın

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

kendi sonumuzu böyle böyle hazırlıyoruz sanırım. enerji sıkıntısı var, küresel kaynama var, neyin yarışı bu anlamadım. kaynaklarımıza sahip çıkmaya davet ediyorum hepinizi...

iki bilgisayarla olacak iş değil o agean. Doğalgazdan elektrik üreten zihniyete anlatmak lazım bunu. Dünyada silah üretmek için kullanılan enerji diğer sanayi kollarının kullandığından daha fazla!

Ben mümkün olduğunca açık bırakıyorum bilgisayarı. Telekomun bana attığı kazığı en iyi şekilde değerlendirmek için. Adam akıllı bir servis sağlayıcımız olsaydı kimse bu yöntemleri kullanmazdı!

adszqq6.jpg

Elektrik kesilmezse 1 ayı rahat geçer bu tablo.

sen de haklısın kardeşim ama bi yerden başlamak gerek. bak ben enerji opsiyonu okudum. bunları kafaya takıyorum ister istemez. bakalım yenilenebilir enerji kaynaklarıyla ilgili bir araştırma projesi geliştirebilirsem daha da yararlı olabilirim.

ales - üds. bekle beni geliyorum.... :lol:

Ben mümkün olduğunca açık bırakıyorum bilgisayarı. Telekomun bana attığı kazığı en iyi şekilde değerlendirmek için. Adam akıllı bir servis sağlayıcımız olsaydı kimse bu yöntemleri kullanmazdı!

Duygularıma Tercüman Oldun Yahu..

Helal!

Ayrıca, Bir Efsâneye Göre:

Bilgisayarı Açıp Kapatmak Daha Fazla Elektrik Harcıyormuş.. Sürekli Açık Kalması Daha İyiymiş..

Arabanın Sürekli Aynı Hızda Gitmesi Olarak Düşünün..

Daha Az Benzin Yakar..# :lol:

• 1 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

benim bilgisayarım saat 8 den öğlen 2 ye kadar açık kalıyor sonra 2 saat dinlendiriyorum :closedeyes: 4 den gece 12 ye kadar yani günde toplam 14 saat..

bu dinlendirme işi de bende alışkanlık haline geldi bilgisayar dinlenirmi yaww :) fazla açık kalınca yanmasın diye herhal :) bir işlemcinin üzerinde fan var bir de power sapın altında kasaya monte edilmiş :) sizinki günde kaç saat açık kalıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...