Jump to content

Msn Live Duyuru Bölümünü Kaldırmak.

Recommended Posts

Arkadaşlar;

Msn Live kullanıyorum ve aşağıdaki duyuru ekranında sürekli hareketli reklamlar kayıyor. Bu benim konsantremi bozuyo ve rahatsız ediyo. O bölümü hangi patch ile ve hangi ayar ile kaldırabilirim. Saygılar.

Slm;

Önce bu adresten sözkonusu pacth ı indirin. Sonrada msn tamamen kapalı iken bu patchı çalıştırıp ileri butonları ile aşağıdaki resimde görünen ayarı yapıp bitirin.

Please register to see this content.

apatchjz3.png

Yolu gösterdiği için sk8er_boi ya teşekkürler.

Slm;

Önce bu adresten sözkonusu pacth ı indirin. Sonrada msn tamamen kapalı iken bu patchı çalıştırıp ileri butonları ile aşağıdaki resimde görünen ayarı yapıp bitirin.

apatchjz3.png

Yolu gösterdiği için sk8er_boi ya teşekkürler.

Ya kusura bakma indirdim ama yükleyemedim yani resimdeki o sahneye gelmedim (next) kutucugu belirsiz beceremedim acıkcasi. eger zahmet olmasa... yada daha fazla başınızı ağrıtmak istemem. :) .buarada ben Windows Live Messenger 8.5 BETA TR kullanıyorum. 8)

Ya kusura bakma indirdim ama yükleyemedim yani resimdeki o sahneye gelmedim (next) kutucugu belirsiz beceremedim acıkcasi. eger zahmet olmasa... yada daha fazla başınızı ağrıtmak istemem. :) .buarada ben Windows Live Messenger 8.5 BETA TR kullanıyorum. 8)

Hmm. O zaman 8.5 için şu adresteki yamayı dene. Slm

Please register to see this content.

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...