Jump to content

Sagopa Kajmer & Kolera - Gam Tozu Ve Dünyanın Ninnisi

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

<table border="0" width="100%" id="table1"> <tr> <td> <h2>Gam Tozu ve Dünyanın Ninnisi </h2> <font style="font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; font-weight: bold" size="1"> zaman geriye dönmemek üzere kapını çarpan umursamaz<br> güvenim dört nala kaçan bir korkak, soğuk ısımı çalar<br> donan yüzüm alevsiz yanar, kulak rengi pancar, adımı anar lakırdılar<br> ya allah, garibin başını yaktılar, onlar apse oydular<br> alnıma kabzeyi vurdular, güven evimi yaktılar<br> hatrın hasını çaldılar, yemin olsun duyan kulaklar dırdırlardan bıktılar<br> hain davran, devran aylak, kıvran ahmak<br> yürür kervan ürür it, köpek, çakal, salak, o<br> evet mu****** sanattır, dibini beceren attır, sagopa stara addır<br> inan bu ayaklarda giderek azalır derman<br> önümde melekten bozma şeytan, elinde soğuk tırpan<br> güneş gözünü açana dek karabasanla hırpalan<br> kuma döner dağ olan, tedirgin keloğlan<br> talan bahçe bağ olan, yalan dilimden firak olan<br> kalp bağımdan en güzel güldür yazık elimde solan<br> rabbim sago viran, kimi zaman yalnızlık yaman<br> savursa da batıramayacak gemilerimi fırtınan<br> <br> tabutlara sığmayacak kadar intihar var,şeytanın siparişi <br> dünyanın ninnisi olmuş sirenler, ya rab bizi özler<br> şah damarım attıkça yaşını silerim çeşmin, solar hayat resmin<br> umut nerdesin yine bittin, nerelere gittin ben seni göremeden?<br> <br> ilkin sizi tanıştırayım bu sadık devem gubar-ı gam<br> öpeyim geçsin dizindeki yara dün girdiğimiz savaştan<br> bir kaç bedevi saldırdı, mübarek oldu bana gazam<br> hem beni korudu hem gönlümü sadık devem gubar-ı gam<br> pejmürde etti bizi bu çöl develerin en sadığı<br> hilal çıktı uyku bastı yok bu çölün sığınağı<br> devem ağam dedi uzan sırtım eğri ama dayan<br> sensiz uyku bana haram anca senle manzaram<br> gubar-ı gam esen'im dedi şurası akrep vadisi<br> sözleri seni incitmesin meşhurdur onların iğnesi<br> ağlamaktan kör olmuş onlar yüzünden çöl faresi<br> iplik ol da süzül onlan sen nur onlar zifiri<br> vadiye vardık yol kesildi tırmandı gubar'a elçisi<br> kulağıma eğilip kulağın kepçe, dişin çarpık, deli dedi<br> kepçe olsa duyar kulak ve bu diş koparır iğneni<br> yolum uzun gazla gam bunlar zakkum meyvesi<br> geçti aradan zaman sade duyan rab ve gam<br> çölden çorak gönlüm aç hasretinle uyuyamam<br> seni bulmak adına çabam, kumda gezip dolaşmam<br> ben karanlık bi kasabayım sabrımın adı gubar-ı gam</font><p> <center><p> <embed src="http://www.tnctr.com/flam/flam-player-npl.swf" flashVars="fp_root_url=http://www.tnctr.com/flam/&ovr_color=0xBDA88A&ovr_langage=en&ovr_playlist=ikimiz&ovr_author=all&ovr_order=date_music&ovr_order_direction=DESC&ovr_autoplay=1&ovr_loop_playlist=1&ovr_loop_tracks=0&ovr_shuffle=0" menu=false quality=best wmode=transparent bgcolor=#383838 width="300" height="125" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"> </embed></p></center> </td> </tr> </table>

• 5 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...