Jump to content

iz bırakmadan dosya silme programı

Recommended Posts

selam,

easy recover gibi programlarla kurtarılamayacak şekilde dosyalarımı silmek için bir program arıyorum. ( diskimi satacağım ve içindeki çeşitli bilgilerime ulaşılmasını istemiyoum)

bu şekilde bir program varsa yardım lütfen...

• 2 years yıl...

arkadaşlar bu tarz programların en başarılısı hangisi acaba

nette aradım bir sürü cıktı ama iclerindeki XL Delete (ücretli) ile Freeraser (free) ilgimi cekti ama bunların hangisi gercekten bi dosyayı kalıcı olarak siliyor yani gercekten onu hhd tamamen kaldırıyor

ha birde sevgil sk8er_boi verdi programı indirdim ama ne oldunu pek anlamadım benim aradın daha ziyade dosya silme hhd sıfırlama değil

bilgisi olan lütfen paylaşsın saygılarımla

arkadaşlar bu tarz programların en başarılısı hangisi acaba

nette aradım bir sürü cıktı ama iclerindeki XL Delete (ücretli) ile Freeraser (free) ilgimi cekti ama bunların hangisi gercekten bi dosyayı kalıcı olarak siliyor yani gercekten onu hhd tamamen kaldırıyor

ha birde sevgil sk8er_boi verdi programı indirdim ama ne oldunu pek anlamadım benim aradın daha ziyade dosya silme hhd sıfırlama değil

bilgisi olan lütfen paylaşsın saygılarımla

Dediğin gibi Freeraser iyidir, kendimde kullandım. Burda var:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=84136[/CODE]

Dediğin gibi Freeraser iyidir, kendimde kullandım. Burda var:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=84136[/CODE]

sayın Moderator cok teşekkürler cvp icin ama ben onu Program-Appz bölümünde bulunan Freeraser 1.0.0.23, Kalıcı Dosya Silici. konu başlının altınada yazmıştım ama cvp veren cıkmadı o yüzden buraya yazdım

ben şu an ikisinide kurdu ve ikisinlede siliyorum ama hangisi daha güvenilir onu bilmiyorum eğer bilen varsa dedim ama anlaşılan kimsenin bu konuda bilgisi yok

saygılarımla

CCleaner gibi basit bir yazılımla yapabilirsiniz.. Silme ayarlarından güvenli silmeyi seçip guttman modunu ayarlarsınız.. Her zaman sileceğiniz dosyaları çöp kutusuna yollarsınız böylece CCleaner tarafından temizlik yapılır.. En sağlam dosya kurtarma yazılımları ile tarama yaptırdım bu şekilde sildikten sonra kesinlikle bulamıyor..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...