Jump to content

Virüslerden en iyi korunma yöntemi

sharewarecun

Recommended Posts

tmm arkadaşlar buraya ilk post yazana bayanın tepkisine bakmayı önerirdim ama bayanların buraya post yazacaını sanmıorum inşl. yazarlar bencede biraz ters ikincisi

emrecan55:yav kardeşim hangi yüzyıldayız bu kafayla bir yere gidemezsiniz kadın ve erkek eşittir bu espiri erkeğe gelince iyide kadına gelince ayıpmı oluyor .hayret valla siz biliyormusunuz çoğu kadınlar şimdi bunu çantalarında taşıyorlar!!!!!

bu kafayla derken kendi kafanı kontrol etmeni dilerim kadın erkek eşit değildir sosyal ortamda. Bilmiyorum sen nerde yaşıyorsun ama bizim burda bayanlar prezervatif deil makyaj malzemesi taşıyolar genelde. beyni belden aşağıyla yıkanmış bir amerikan zihniyetine sahipsin kurtulmanı dilerim.

Yapılan çok mu doğru peki orda var diye, burda da mı olması gerek?

Ne kadar sığ düşünüyorsunuz. İnternet bir özgürlük ortamıdır, neden olmasın. Artık birtakım düşünceleri değiştirmenin, kırmanın vakti geldi. Lütfen daha geniş açılardan değerlendirin olayları. Hangi yüzyılda yaşıyoruz. Başkaları nelerle uğreşıyorlar, sizin gibiler hala prezarvatifte takılmış. Çok kötü.... Üzülüyorum. Prezervatif görünce sizin aklınıza ne geliyor ben çok merak ediyorum. Cinsellik de bir ihtiyaçtır, hem de temel bir ihtiyaç. Cinselliği düşünmek kötü bir şey değildir, ayıp bir şey hiç değildir.

Ben şuna sonuna kadar inanıyorum ki buraya giren tüm bayanlar bu resmi görünce sadece gülüp geçtiler ve eğlendiler. Ama sizin gibi düşünenler art niyetlerine takılıp resimde hiçbir şeyi göremediler....

tmm arkadaşlar buraya ilk post yazana bayanın tepkisine bakmayı önerirdim ama bayanların buraya post yazacaını sanmıorum inşl. yazarlar bencede biraz ters ikincisi

emrecan55:yav kardeşim hangi yüzyıldayız bu kafayla bir yere gidemezsiniz kadın ve erkek eşittir bu espiri erkeğe gelince iyide kadına gelince ayıpmı oluyor .hayret valla siz biliyormusunuz çoğu kadınlar şimdi bunu çantalarında taşıyorlar!!!!!

bu kafayla derken kendi kafanı kontrol etmeni dilerim kadın erkek eşit değildir sosyal ortamda. Bilmiyorum sen nerde yaşıyorsun ama bizim burda bayanlar prezervatif deil makyaj malzemesi taşıyolar genelde. beyni belden aşağıyla yıkanmış bir amerikan zihniyetine sahipsin kurtulmanı dilerim.

Emin ol ki senin gibi düşünenler parmakla sayılacak kadar az... :D

Esas sen kadın erkek eşitliğini kabul etmemekle kendi beyninin belden aşağıyla yıkanmış/dolu olduğunu kabul etmiş oluyorsun. Ülkemizin entellektüel düşünen, çağdaş insanlara ihtiyacı var. Umarım sayınız fazla değildir.

Böyle ince ve matrak bir espriyi bile kafaya takıp yok kalksın silinsin diye feryat etmenin ancak idrak yolları iltihaplı kişilere mahsus olduğunu düşünerek ve bu forumda sayıca az olduklarını umarak paylaşım için teşekkür ediyorum

hiçmi eczaneden ilaç almadınız? yada hiç bir bayan eczaneden ilaç almadımı? hiç migrostan ekmek almadınızmı? hiçmi görmediniz orada prezervatif? bunun bu kadar büyültülecek neyi var? çokmu korkutucu geliyor? prezervatifin batılılıkla amerikalılıkla gericilikle örümcek ******lıkla bir alakası olmadığını biliyormusunuz? bir ilaçtan farklı birşey olmadığı hakkınızda bilginiz varmı? dünyada kaç çeşit cinsel yollarla bulaşan hastalık var. Yada 10 çocuklu aileler. Korkmayın korkmayın yemiyor kimesyi . Hadi eczaneleride marketleride protesto edin bakalım.

Tek birsey kafama takıldı acaba televizyonda reklam cıkınca bu ayıp dıyenler kanalı değişdiriyormu.

durex in reklammarını hatırlarmısınız radyoda 24 saat dönerdi hemde her reklam arasında o reklamlara bıle kımse bırsey demezken burda herkez birseyler yazmıs ayıp dıye kımse o radyo reklamını sıkayet ettımı aranızda ??

Tek birsey kafama takıldı acaba televizyonda reklam cıkınca bu ayıp dıyenler kanalı değişdiriyormu.

durex in reklammarını hatırlarmısınız radyoda 24 saat dönerdi hemde her reklam arasında o reklamlara bıle kımse bırsey demezken burda herkez birseyler yazmıs ayıp dıye kımse o radyo reklamını sıkayet ettımı aranızda ??

orası buradaki bi paylaşıma çamur atıp konuyu dağıtmaktan çok daha zor mahkemeye gidicen dava edicen radyo yetkilileri tiii ye almayacaklar bi bedel ödemek zorunda kalıcaksın falan filan onun yerine forumda "prezervatif" i ayıp olarak nitelemek hatta bunun üzerine yapılmış çok güzel bir espriyi tartışma konusuna çevirip herkesin dikkatini dağıtmak kendi bağnaz fikirlerini başkalarına empoze etmeye çalışıp taraftarları olduğunu anlayınca tartışmayı devam ettirmek daha basittir....

bu arada fiyatta indirim yapmışlar 9.90 YTL olmuş :D:D:D:D

bi kere ben buna ayıp yada silinsin gösterilmesin gibi bir yorum yapmadım bunu bilin isterim 2. sadece bir öneri getirdim ilk bayan üyemizin görüşünü alalım die dediğim gibi hiç bi bayan yorum yapmamış

3.sü

Emin ol ki senin gibi düşünenler parmakla sayılacak kadar az...

Esas sen kadın erkek eşitliğini kabul etmemekle kendi beyninin belden aşağıyla yıkanmış/dolu olduğunu kabul etmiş oluyorsun. Ülkemizin entellektüel düşünen, çağdaş insanlara ihtiyacı var. Umarım sayınız fazla değildir.

bir kere anlayışının en üst seviyelerde arkadaşm buradan öyle gözüküyor.Ben sosyal alanda kadın erkek eşit değildir dedim bu konu daha öncede forumda tartışıldı orada yorumumu okuyabilirsin kadın - erkeği geç her insan hukuki oalrak tabiki eşittir.inş. senn gibi anlayışsızlardan fazla yoktur ülkemizde de demicem çünkü var biliyorum.

Çok güzel espiri.Buna karşı ayıp diyenlerede diyeceğim; LUTFEN birazcık "BATILILAŞIN"

ayrıca bunun kadar bayağı bunun kadar saçma bi kelime insanlarımızın dilinde ya ne diyeyim ben daha. Atatürk bu ülkeye BATININ aynısı olun ne varsa kendinize alın demedi sadece batıda mevcut olan medeniyete ulaşın dedi. Batılılaşmayalım medenileşelim. Bunu yanlış anlayıp batılılaşanlar zaten her yerde belli oluyor. Örneğin; parasıyla cahil cühela cadde takılanlar :D

empati demek istemiş arkadaş :D

entellektüel değil o entelektüel biraz batılılaşın ikiniz de

off ne entellektüel bi resim değil mi cibinlik şaştım kaldım nasıl yapmışlar bunu yaa

KAldırılsın

bu da yanlış şimdi herşeyi tartışmadan kafadan br fikir atıp desteklemezsende olmazki arkadaşım

yok yok tartışmayacağım seninle espri olduğunu bile anlamıyorsun :D

ben tartışan arkadaşlara konuyu farklı bi yöne çekmeye çalışarak takıldım tabi anlayana...

demek ki okumak anlamak demek değil...

özel gününse söyle bileyim alınacağın şeyler söylemem...

BU SİTE YÖNETİCİLERİNE HER ZAMAN SAYGI DUYDUM VE DE DUYUCAĞIM BİLİNCİLİ KİŞİLER VES SELAM

MIZAH GÜZEL BENCE YADA ŞÖYLE DEYİM BEN BU SİTENİN KIYMETİNİ BİLİN TEŞEKKÜRLER BU SİTE TE KİMLER EMEĞİ GEÇİYORSA

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

tarihogretmeni

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...