Jump to content

Virüslerden en iyi korunma yöntemi

sharewarecun

Recommended Posts

Bu forumda sadece Erkekler değil ßayanlarda oldugu için O resmin kaldırılması taraftarıyım :D [Yanlış anLaşılabilir]

Al Benden De O Kadar..

Yani Bu Kadar Da Olmaz..

Tama Barış, Kardeşlik Falan Da..

Yuh Artık!

• 2 hafta sonra ...

Pesimist,

Ne alakası var! Bunlar da yaşamın içinden. Neden hemen ayıptır, yanlış anlaşılacak diyorsunuz ki. Neden yanlış anlaşılsın? Bu resme ilk bakışta bunu düşünüyorsan sana diyecek bir şeyim yok.

Pesimist,

Ne alakası var! Bunlar da yaşamın içinden. Neden hemen ayıptır, yanlış anlaşılacak diyorsunuz ki. Neden yanlış anlaşılsın? Bu resme ilk bakışta bunu düşünüyorsan sana diyecek bir şeyim yok.

Neden yanlış anliyorsunki diyorsun bu olay peki gerçekte işe yariyormu?Yaparim yaramassa?Zaten böle bir şey gerçek olsa hiç bişey demem demeyede hakkım olmaz.Ama böle bir resimi koymakta bir hayırsızlık war.Konu kitlenmedi ona şaşıyorum.

Her ne kadar komik gibi görünsede pesimist dediği gibi bayan ark var.

Mizahi yeteneğini bu tarz konularda kullanmak, bana göre doğru değil!

Tamam espiri olsun şaka yapalım ama ben de bu resmi edepsizce buldum. Konu çöpe taşınmamalı direk silinmeli bence ama admin var mod var kendileri bilirler...

Al Benden De O Kadar..

Yani Bu Kadar Da Olmaz..

Tama Barış, Kardeşlik Falan Da..

Yuh Artık!

yav kardeşim hangi yüzyıldayız bu kafayla bir yere gidemezsiniz kadın ve erkek eşittir bu espiri erkeğe gelince iyide kadına gelince ayıpmı oluyor .hayret valla siz biliyormusunuz çoğu kadınlar şimdi bunu çantalarında taşıyorlar!!!!!

• Administrator

Yapılan çok mu doğru peki orda var diye, burda da mı olması gerek?

Şimdi bana birşeyler söyletme. Allah üstüne espri yapıp burda 10cmlik plastik parçasının edebiyatını yapma bana.

Şimdi bana birşeyler söyletme. Allah üstüne espri yapıp burda 10cmlik plastik parçasının edebiyatını yapma bana.

Tartışma çıkar diye konuyu kapttım diyen kimdi sen mi ben mi?

Neden kapattınız konuyu anlamış değilim!!!

Cvp verirseniz sevinirim.

Tartışma çıkaracak konular kapatılır.

• Administrator

Tartışma çıkar diye konuyu kapttım diyen kimdi sen mi ben mi?

Tartışma çıkaracak konular kapatılır.

Sen konunun kilitlenmesini değil silinmesini istiyorsun. Bence silinecek bir durumu yok. Sana uymuyorsa girmeyebilirsin.

arkadaşın birisi yaratıcı yeteneğini kullanmış virüsler gibi başa bela olan bir konuya farklı bir yaklaşımla mizahi bir çözüm getirmeye çalışmış nasreddin hoca kökenli bi arkadaş "denerim çalışmazsa" diye cevap vermiş vs. vs. vs. ben bu resmin neresinde ayıp var anlamış değilim gayet güzel yapmış arşivime ekledim bile bunun için tartışıcak bişey göremiyorum bana kalırsa daha fazla uzatmayın derim...

yav kardeşim hangi yüzyıldayız bu kafayla bir yere gidemezsiniz kadın ve erkek eşittir bu espiri erkeğe gelince iyide kadına gelince ayıpmı oluyor .hayret valla siz biliyormusunuz çoğu kadınlar şimdi bunu çantalarında taşıyorlar!!!!!

Kadın Erkek eşit değildir.. Eşit Haklara sahiptir...

ve bende bu kadar tepki görecek bir sey yok cinsellik ögeli bir sey olabilir prezervatif tamam ama bundan daha fazlası hayat içinde var misal bayanların molped reklamı oluyor tvde kimse bişi demio durek ve okey reklamıo oluyor kimseden ses yok simdi bu modeme kondom taktık "hemen bayanlar var..!" bayanlar kendini herseyden cok ii koruyabiir merak etme böle sizin Macoca ve gereksiz tepkilerinizle korunmaya ihtiyaçları yok.. Hem bu espiri ta cernobil virusu cıktıgı zaman (belki daha eski) den beri yapılan bir espiri o zamanlar dial up tu modemim..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...