Jump to content

Kod 28 Hatası Win 10

juvanpix
 Share

Recommended Posts

windows 10 format sonrası diğer aygıtlar bilinmeyen aygıt hatası var kod 28 nasıl düzeltilir

yok mu bilen arkadaşlar

g

windows 10 format sonrası diğer aygıtlar bilinmeyen aygıt hatası var kod 28 nasıl düzeltilir

yok mu bilen arkadaşlar

güncel

Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıta sağ tıklayın ve özelliklerine bakın. Özelliklerinde ayrıntılara bakın. Oradan Donanım kimliklerine bakın.

USB\ROOT_HUB20&VID8086&PID1E2D&REV0004

PCI\VEN_8086&DEV_0102&SUBSYS_D0001458

bunlara benzer yazılar göreceksiniz. Bunları kopyalayıp Google amca da aratırsanız aygıtımn ne olduğunu öğrenir ona göre driverını yüklersiniz.

Azıcık tahminim ASUS anakartın var ve ATK driverını istiyor gibi geldi

Edited by ersur

Aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıta sağ tıklayın ve özelliklerine bakın. Özelliklerinde ayrıntılara bakın. Oradan Donanım kimliklerine bakın.

USB\ROOT_HUB20&VID8086&PID1E2D&REV0004

PCI\VEN_8086&DEV_0102&SUBSYS_D0001458

bunlara benzer yazılar göreceksiniz. Bunları kopyalayıp Google amca da aratırsanız aygıtımn ne olduğunu öğrenir ona göre driverını yüklersiniz.

Azıcık tahminim ASUS anakartın var ve ATK driverını istiyor gibi geldi

teşekkürler. şu hata var

ACPI\VEN_INT&DEV_33A0

aleti tahmin etmeye çalışıyorum da dell mi yoksa laptop

Arkadaşım masaüstü pc ise anakartın adını laptop ise modelini ve markasını söylersen daha kolay yardımcı olabilirim.

Çünkü aynı hata dell, lenovo, asus , msi, hp laptoplarda var.

driver problemi senin anlayacağın.

Biosa gir intel smart connect technologiyi kapat

sorunun çözülecek

Edited by ersur

aleti tahmin etmeye çalışıyorum da dell mi yoksa laptop

Arkadaşım masaüstü pc ise anakartın adını laptop ise modelini ve markasını söylersen daha kolay yardımcı olabilirim.

Çünkü aynı hata dell, lenovo, asus , msi, hp laptoplarda var.

driver problemi senin anlayacağın.

Biosa gir intel smart connect technologiyi kapat

sorunun çözülecek

asus s551lb laptop atk yükledim çözülmedi.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8.1/SmartConnect/SmartConnect_Intel_Win81_64_VER42412633.zip

bunu dener misiniz?

aslında kullanmayacağınız bir fonksiyon gibime geliyor. Biosa girip smart connect technologyyi bulup disable yapsanız rahat edeceksiniz.

Laptop uykuda iken internete bağlanıp güncellemeler ve mailleri alabiliyor. Laptopun kapağını kapatıp bıraktığınızda arada sırada uyanıp internete bağlanıp bir şeyler indiriyor.

Benim anakartım Gigabyte B75m-d3v Intel® Smart Bağlantı Teknolojisi var ve hiç kullanmadım, biostan ise disable ettim

Sitesinde böyle tanıtılıyor.

Intel®Smart Bağlantı Teknolojisi; emailinizin, favori uygulamalarınızın ve sosyal ağlarınızın sistem uyurken bile güncellemesini yapmaktadır. Daha fazla arkadaşlarınız dünyadaki haberlerden uzak kalmak veya arkadaşlarınızın güncellemeler yaparak size programları göndermelerine gerek yok, butona basın güncellenin ve gitmeye hazır olun.

Bulut ile Otomatik Eşleme

Bulut servisleri ile eşleme yaparken elle etkileşim gerekmemektedir.

Bilgi Hazır

Email,sosyal medya ve bulut uygulamaları her zaman güncellenmiş olarak sisteminizi çalıştırdığınızda kullanıma hazırdır.

Edited by ersur

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/DriversForWin8.1/SmartConnect/SmartConnect_Intel_Win81_64_VER42412633.zip

bunu dener misiniz?

aslında kullanmayacağınız bir fonksiyon gibime geliyor. Biosa girip smart connect technologyyi bulup disable yapsanız rahat edeceksiniz.

madem gereksiz biostan devre dışı bırakayım.sorun olmaz dimi sistemde.bu arada teşekkürler :)