Jump to content

Kitap yazarsanız adını ne olur?

eren_erdal

Recommended Posts

Ben araştırmalarıma ba$layalı 1 hafta oluyor.Bekledğimden daha hızlı ilerliyorum tahminen araştırmalarımı 1-1,5 sene içerisinde bitiririm sanırım.Kitabı Erdal Eren'e yazıyorum onun adına yapılmı$ hiç bir kitapçık bile yok.Neyse ben kitabının adını söyleyeyim

Tohum[/CODE]

Programlama ile ilgilenen birisi olarak OpenGL alanında hiç türkçe kitap olmadığına göre ilk hedefim o alanda bir kitap çıkarmak olabilirdi...Adı büyük ihtimal OpenGL "Herkes için!" olurdu...

Bende hemen arkasından Kim Korkar Hain OpenGL'den isimli bir kitap yazardım...

Bi ara modaydı zaten böyle isimli bilgisayar kitapları. Hatta bende bilgisayarı Kim Korkar Windows 98 den isimli kitapdan okuyup öğrenmiştim. Hatta tamamen teorik olarak hiç bilgisaya dokunmadan bütün Win98 çözmüştüm zihnimde.

Başlık olarak tercihim: Kitap nasıl yazılmamalı (örnek), olurdu

Alt başlık olarakta: Kabiliyetim yok kitap yazmak kabiliyet ve birikim isteyen bir iş, bende sizler için kitap nasıl yazılamaz onu gösteriyorum okuyunda kitap nasıl yazılamaz görün diye bir not düşerdim. :angry2:

Benim de bir kitap calismam var saniyorum bayagi da devam eder. En tercih edileni evvelce yazilmis bir kitabin dosyasini kalip olarak kullanmak en iyisi. DOC formatinda kitap template nerde bulabilirim. tesekkurler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...