Jump to content

OFİCE 2007 uzmanları

teknikdeha

Recommended Posts

OFİS 2007 bir ay kadar yüklü kaldı bilgisayarımda.bu süre zarfında birçok word dosyası oluşturdum.bugün de ofis 2003ü yükledim.ama ofis 2007 ile oluşturduğum bazı dosyalar a.ılmıyor.docx diye bir uzantısı var ama birlikte aç dediğimde bile bozuk açıyor.

Hocam sen o dosyaları açarak bozma... Dosyalarını Office 2007 bulunan bir ortama taşı... Sırayla aç ve farklı kaydet de. Altta açılacak olan kaydetme seçenekleri bölümünden Office97-2003 gibi bir seçenek göreceksin... Bu şekilde kaydedersen hem eski hem de yeni Officelerde açabilirsin...

Hocam sen o dosyaları açarak bozma... Dosyalarını Office 2007 bulunan bir ortama taşı... Sırayla aç ve farklı kaydet de. Altta açılacak olan kaydetme seçenekleri bölümünden Office97-2003 gibi bir seçenek göreceksin... Bu şekilde kaydedersen hem eski hem de yeni Officelerde açabilirsin...

o dediğini bir ara yaptım,dediğini de işaretledim sonra usb bellekle ofice 2003 kurulu bir bilgisayarA ******ürdüğümde maalesef yine açmadı.daha sonra işaretsiz kaydettim yine olmadı.galiba bir eksiklik var şimdilikbu uym meselesinde

Ben Office 2007 ile açıp, Farklı Kaydet'ten 2003 şeklinde kaydettiriyiorum.

Office 2003 kurulu bilgisayarda rahatlıkla açıyorum. Hiç bir sorun olmuyor.

Belki senin kullandığın 2007 de bi sorun vardır.

• 3 ay sonra...

aynı sorun bendede olmustu 2007 vardı sonra onu kaldırıp 2003 yüklemiştim tabiki acmadı bende dosyanın formatını bulup (sağ tıkla özellikler de) internetten aratıp o formatı yüklemiştim böylece acma sorunum kalmamıstı :blush::wub:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...