Jump to content

Vodafone Live Kazığına Dikkat!

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

vodafone  dan boyna vodafone live mesajla link gelip duruyor. cepten internetinizi harcamadan bedavaya gezin diyor. hattım kontörlü. bir elimde ne kadar gidecek diye telefon dan ne kadar lira kaldı sormada. ulan tek tıkta 11 tl gitti. şeytana uyma işte yok. inşallah bu kazıklarınızın bedelini misli misli ödersiniz!

dolandırıcılık telefonları v.s gırla gidiyor aman dikkat arkadaşlar!

Mobil veriyi açtığın anda zaten sadece vodafone live değil bütün programlar internete bağlanıyor.

ilgisi yok ya. ana avrat dümdüz gittim . arayan bulur belasınıda mevlasınıda! bir takım hırsızlar namuslu vatandaşın provakatörlüğünü yapmaya meraklı galiba! o kadar ! orda sözleşmemi yazıyor. bedava arayın haberi cartı curtu öğrenin yazıyor dolandırıcılık kurumsallaşmış!

ilgisi yok ya. ana avrat dümdüz gittim . arayan bulur belasınıda mevlasınıda! bir takım hırsızlar namuslu vatandaşın provakatörlüğünü yapmaya meraklı galiba! o kadar ! orda sözleşmemi yazıyor. bedava arayın haberi cartı curtu öğrenin yazıyor dolandırıcılık kurumsallaşmış!

Dostum bak bende avea kullanıyorum, telefonum iphone 5s hücresel veri açık olduğu zaman bütün uygulamalardan bildirim geliyor. Kullanmadığım halde arka planda sürekli kendini güncelliyorlar. Bu yüzden senden o kadar lira gitmiştir. Sövmeni gerektirecek birşey yok ortada aynı sorunu bende yaşıyorum :)

Dostum bak bende avea kullanıyorum, telefonum iphone 5s hücresel veri açık olduğu zaman bütün uygulamalardan bildirim geliyor. Kullanmadığım halde arka planda sürekli kendini güncelliyorlar. Bu yüzden senden o kadar lira gitmiştir. Sövmeni gerektirecek birşey yok ortada aynı sorunu bende yaşıyorum :)

onları biliyorum. giden kime gidiyor vodafone a. peki yanıltıcı reklamı gönderen kim vodafone. yanıltıcı reklam göndermeyecek! sadece o da değil geçen dsmart temcilcisi resmen yalan söyledi. bu ay ttnet tarife sözleşmeniz bitiyor %20 civarında zamlı olacak bize geçin aynı fiyatın 1 tl üstüne dsmartıda seyredin diyor. ttnet i aradım öyle bir şey yok sizin tarifenizde zaten tahahüt yok diyor. kim olursa olsun namuslu vatandaşı kandırmayacak sömürmeyecek! onu geç birde şu meşhur telefonla polisiz şu şebeke adına kredi açılmış adınıza hikayesi oldu. güldüm bende gülünce yemeyeceğimi anladı kapattı. ama kimlik bilgilerini biliyorlar dikkatli olun her bileni dedeniz sanmayın. neyse bu akşamda bu olunca dolmuşum. hepsini saydırdım. konuşmalarımız kayıt altına alınıyor diyor senin kaydınında seninde şirketininde... alın 0 15 tl yi .... so.. dedim.

yahu ben az çok teknolojiden yazılımdan anlayan biriyken bunu yiyorum. bilmeyen vatandaş ne yapar?! ki çoğu kişi amacına uygun ve bilerek kullanmıyor teknolojiyi veya operatörleri. bilemiyorum parayı sokaktan toplayıp önemseyemeyecek hale mi  gelemedik? çağa mı ayak uyduramadık??

https://www.sikayetvar.com/ucretsiz-denilen-vodafone-live-haber-5-tlmi-aldi

Hocam kullandığın tarife ne bilmiyorum ama arama+sms+internet üçlüsünü içeren tarifeleri kullanmak mantıklı bu devirde. 

Diğer yandan gsm operatörleri gerçekten her fırsatta kullanıcıları mağdur etmektedir. Gerçekten fazladan ücret kesilmemesi için özel bir gayret sarf etmek gerekiyor.

En çok nefret ettiğim şey ise eskiden yokken sonradan alınmaya başlayan telsiz ücreti ki 1tl den fazla. Bu kadar büyük bir soygun olamaz toplamını düşününce. Tabi bu lafımın nereye gittiğini bilen bilir..  Yazık.. 

https://www.sikayetvar.com/ucretsiz-denilen-vodafone-live-haber-5-tlmi-aldi

Hocam kullandığın tarife ne bilmiyorum ama arama+sms+internet üçlüsünü içeren tarifeleri kullanmak mantıklı bu devirde. 

Diğer yandan gsm operatörleri gerçekten her fırsatta kullanıcıları mağdur etmektedir. Gerçekten fazladan ücret kesilmemesi için özel bir gayret sarf etmek gerekiyor.

En çok nefret ettiğim şey ise eskiden yokken sonradan alınmaya başlayan telsiz ücreti ki 1tl den fazla. Bu kadar büyük bir soygun olamaz toplamını düşününce. Tabi bu lafımın nereye gittiğini bilen bilir..  Yazık.. 

vodafone un 8 t lye aylık sınırsız tarifesi vardı. operatörler arttı ucuzlayacakken tam tersi oldu. zaten teklif, tarifelere bakarsan hep en güzel şekilde nasıl götürürüz şeklinde. belliki birilerinin millete garezi var ! mesela senin kullanım durumuna göre tek tek takip ediyorlar. bak kendi çıkarları oldumu nasıl çakallar. mesela diyorki 1veya 2 gb interneti şu saatler arasında 5 tl ye almak istermisiniz? :) 12 saatliğine ne yapacam ben 2 gb interneti? 12 saatliğine 5 tl ye veriyorsunda normal tarifelerde niye 20 tl den aşağı değil.? teknoloji manyağı gençlerin zaten ana babası  bu operatörlere çalışır :)  talep varki arz da böyle. ne kadar boş işlerle uğraştığımızın kanıtı işte. malesef. gavur malı götürür bizide böyle oyuncak ve sihirlerle avutur, avunuruz! bayramlarda bile bakıyorum gülermisin ağlarmısın hesabı, yanında akraban dolu facede telefonda herkes daha önemli kimleri varsa? imge çağı işte kafayı yemişiz haberimizde yok..