Jump to content

Idm Uyarısı Ile Pc Kapanma Sorunu?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

düz mantık kullansana kaldır idmyi yeniden başlat adw cleaner ile tarat sonra tekrar yeniden başlat sonra tekrar idm kur crackle yeniden başlat sorun bitti.

format atsam bilgisayara daha iyi olmazmı. :) kardeşim ben direkt çözüm bilen varsa onu kısa yoldan uygulayayım diyorum. yoksa dediğini bende biliyorum. daha önceden başka sorunlar vardı bu sefer güzel çalışıyor ama şimdi de bu sorun var. yani bu halde memnunken yeniden kaldırıp kurup başka sorunlarla uğraşmak istemiyorum.

google dan baktım sadece bir iki kişi aynı sorunu yaşamış. neden ve çözüm olarak da programla seçeneğinde indirme bittikten sonra bilgisayarı kapat tiki seçili olmasından demişler. bende seçili falan değil indirmede yok yarım veya devam eden..

Katılımsız kurulum yap siteden indir.

zaten öyle. yalnız bunu söylemenle şu aklıma geldi: daha önceden güncelleme yapmazken fake uyarısı veriyordu burdan bir arkadaşın verdiği araçla onu aşıyordum tek tıkla. şimdi fake uyarısı yok bu seferde son güncellemeleri iindirdikten sonra bu sorun çıktı...?

Şunu dene.İDM açıksa kapat.

1. Kayıt defterinde önce şunun yedeğini al.

HKEY_CURRENT_USER\Software\DownloadManager

2. Sonra kayıt dfterinde bunu sil.

3. İDM yi aç ve yeniden ayarlarını yap.

bunu uyguladım ama yine aynı şey oldu. bir iki gün sonra şimdi yani. napcam? ayarlarda falan bilgisayarı kapat seçili de değil.

zaten öyle. yalnız bunu söylemenle şu aklıma geldi: daha önceden güncelleme yapmazken fake uyarısı veriyordu burdan bir arkadaşın verdiği araçla onu aşıyordum tek tıkla. şimdi fake uyarısı yok bu seferde son güncellemeleri iindirdikten sonra bu sorun çıktı...?

Sen eski versiyonun üzerine yeni versiyonu kurup crack yapmadan fake serial uyarısını engellemeye çalışmışsın. Öncelikle eski versiyonu tamamen kaldır.

sonra katılımsız versiyonu yükle