Jump to content

Reklam değişmi$

eren_erdal

Recommended Posts

Reklam değişmiş

Cihan-net olmu$ onunda link i yok hadee hayırlısı

--Ama aklıma takıldı .Tıklayamadığımız için para kazanamıyor değil mi? ?--

Umarım öyle değildir.En azından tıklıyordum ben günde 1 kere kazanç olsun diye :mellow:

Bedava olduğunu kim söyledi? Reklam olması için tıklamak gerekmiyor. Sen sokaklardaki billboardlara tıklıyor musun?

:mellow::D Gördüğüm Her Bilboarda bir Tık Yapıyorum En Yakın Bankamatik 5 YTL veriyor :(:p

Farz-ı Muhal bende şimdi reklam ücretini ödesem sk8er_boi hocam. Oraya bir ay boyunca uçan kaçan büyükçe bir CentilBoy İyi Günler Diler yazısı ekleyebilirmisin. Gerçi biraz kıroluk olur ama...

eeee kıroyum emma para bende :D

Saygılar.

Farz-ı Muhal bende şimdi reklam ücretini ödesem sk8er_boi hocam. Oraya bir ay boyunca uçan kaçan büyükçe bir CentilBoy İyi Günler Diler yazısı ekleyebilirmisin. Gerçi biraz kıroluk olur ama...

eeee kıroyum emma para bende :D

Saygılar.

Hadi Buyrun :D

Şaka bi yana ben bu 4 reklam banerli forum ana sayfasının halini hiç beğenmedim ya sk8er_boi hoca. Zaten forumun kendi başlığı kalın bir flash, alttada 4 tane baner olunca konu başlıkları 1280 çözünürlükte görünmiyecek kadar aşağı kaymış. Ayrıca son konuları okumak için sürekli ana sayfada olduğumuz için devamlı hareket eden 4-5 flash baner hem gözü yorup dikkati dağıtıyo hemde çirkin görünüyo. Daha zarif bi düzenleme yapamazmisin. Saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...