Jump to content

Bu TncTr.com neden bu kadar hızlı ki ?

Meftun

Recommended Posts

Ya 256 lık bağlantım var.Bir edebiyat sitem var ve forumu.Smf kullanıyorum forum kısmında.Yani benim site reno ile burası ferrari gibi.Host domainden kaynaklanıyor desem yani büyük sitelerin forumları da öyle burası gibi hızlı değil :) Sevgili admin kardeşim sitenin kodlarına ne ilave etti de bu kadar hızlandı merak ediyorum.Ya da :) okutup üfletti mi ne .Maaşallah diyeyim de nazar değmesin.Konuyu sohbet bölümüne açtım çünkü benimki sadece merak.Aklımdan bir tüyo alıp kendi sitemde de uygulasam diye bir şey geçmiyor değil hani ;)

Tekrar diyeyim aman nazar değmesiiinn... :)

2 kere mi açmışım.: ;) Ya gönderdim iletiyi sayfa görüntülenemiyor dedi

sonra geri gelip tekrar gönderdim :) Gerçekten nazar değecek galiba :S Modlar silsin artık , koca Tnc de mod olmak kolay değil..

2 kere mi açmışım.: ;) Ya gönderdim iletiyi sayfa görüntülenemiyor dedi

sonra geri gelip tekrar gönderdim :) Gerçekten nazar değecek galiba :S Modlar silsin artık , koca Tnc de mod olmak kolay değil..

4 kez açmışsın şekerim :):)

Forumun hızlılığını denemiştir arkadaş. Hem BW olarak hem de Yöneticilerini... :)

ne kadar hızlısınız gösterin abicim arkadaşa ;):):) başım ağrıdı yaw kod yazmaktan iyi gelio ara sıra forum bu arada XtraGridView Footer Bölümüne Label i nasıl gömerim bilen varsa yapıp eve gitcem :)

Az beklersen hemen yazıp buraya koyucam.. Bilal.. :)

bekliyorum abi şimdi Gridview i yazdırıyorum da bi de Firma adını basmam lazım diorum ki bunu grid e gömebilirsem zaten basıcak şimdi yeniden class yazmiym anlarsın ya :) kızma abi şaka şaka ;)

Nazar değdirmeyin bakayım. Annem kocaman nazar boncuğu getirmiş astım ofise herkes soruyor bu ne diye burayada asalım bence 1 tane :lol:

hakkaten bunu ben de merak ediyodum

internetimin en yavaşladığı zamanlarda,google bile zor açılırken tnc anında goruntu veriyodu,hep merak ediyodum nedir diye,

şimdi anlaşıldı,işin sırrı kudret helvasındaymış meğerse,benden de bi "phu" ,nazar değmesin inşallah :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...