Jump to content

Rapidle İlgili Bir Anlaşma...

soulcubee

Recommended Posts

Arkadaşlar özellikle net cafe sahibi yada benim gibi net cafede çalışan arkadaşlar, hep beraber dier kullanıcalarla birlikte bi annaşma yapsak, ewden bağlanan arkadaşlar rapidden premium üyelik alsa 1aylık cafesi olan arkadaşlar 1ayda hepimiz bir olursak rapidi sömürürüz ;) daha sonra indirdiğimiz herşei cd dvd yapıp dier üyelere yollasak nasıl olur ????

ben izmirdeim izmirde böle bi annaşma yapıcak kişilerle görüşebilirz, kredi kartım yok buyüzden aklıma böle bişi geldi

ya işte çalışıomda kredi kartım yok arkadaşlar, ben 1024 ile bağlanıom

basit bi hesap 10kişi alsa 10tanede cafeci bulsak (1i ben ;) ) günde 50gb ayda 1500gb neler inmezki dibine darı çekeriz en önemli dosyaları başlarız inicekleri bi liste yaparız öncelik listesi

indirceimiz herşey bittimi dvd veya cdlere çekip göndeririz gerekli kişilere

tabi burda enönemlisi güvenilir sağlam kişiler olması gerek yane parolayı alıp kaçcak kişiler olmaması gerek buyüzden dedim izmirden premium hesap alcak olan olursa benim kapım açık...

ya işte çalışıomda kredi kartım yok arkadaşlar, ben 1024 ile bağlanıom

basit bi hesap 10kişi alsa 10tanede cafeci bulsak (1i ben ;) ) günde 50gb ayda 1500gb neler inmezki dibine darı çekeriz en önemli dosyaları başlarız inicekleri bi liste yaparız öncelik listesi

indirceimiz herşey bittimi dvd veya cdlere çekip göndeririz gerekli kişilere

tabi burda enönemlisi güvenilir sağlam kişiler olması gerek yane parolayı alıp kaçcak kişiler olmaması gerek buyüzden dedim izmirden premium hesap alcak olan olursa benim kapım açık...

arkadaşım rapid okadarda salak deil. admlar 5 günlük max. 25 gb down a izin veriyor. eğer bunu 1 günde bitirirsen 4 gün boş oturuyosun anlıcağın. zaten 2 kişi ortak alınca bile durmadan hesap kitap işlerine girmen gerekio.nekadar kaldı kalacak die.

bence hiçbir işe yaramaz 10 tane bunla uğraşıcak cafeci bulamazsın bulsan bile download limitinden dolayı bi işe yaramaz bence ihtiyacı olan 15 YTL öder paşa paşa kullanır hesabını dert yok tasa yok mis gibi...

e ozaman 25*6 1ayda 150gb adam başı buda ii bi rakam diilmi adamım nie kızıonki sadece basit bi teklif ;)

tmm tmm pişman ettiniz işte buyüzden biz kaybedioz nyze gider bulur bikart alırım...

(Bilmeyenler için anlatıyorum)..... Ben 6 ay önce paraya kıydım, rapid hesap aldım. İyi ki almışım valla. Adamlar extra olarak 8000 puan veriyorlar, sende çeşitli uploadlar yapıp milletin download yapmasını bekliyorsun. İyi bir paylaşımla 1000 puan almak hiç zor değil. Sağlam 5 dosya paylaş, alsana 10000 puanı hemen buldun. Böylece 1 ay daha beleş üyelik kazandın. Devam edersen eğer benim gibi bir daha para vermeden aylarca kullanırsın.Hatta uploadların devam ederse puanın hızlı bir şekilde artıyor, ekstra paunları üyeliğe çevirip satabiliyorsun. Azcık dişinizi sıkacaksınız o kadar... Hatta size 10 ytl ye şifre temin edebilirim. Sadece size... eyvallah...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...