Jump to content

Ağlatan karikatür

eren_erdal

Recommended Posts

gulmek ıcın okumayın aglamak ıcın okumayın..sunun ıcın bunun ıcın..kım dusunuyor bunun ıcın ne yaptıgını?? oturdugun yerden gulmemek yazık demek aglamak kolay..ama sonra hayatına devam etmek daha da kolay..bu tarz karıkaturlerın olmaması ıcın ne yapıyorsunuz? karıkaturu gordukten sonra nasıl tepkı verecegımızı dusunmeden once bu karıkaturun olusma sebeplerı ve sonucları cercevesınde konusmak dusunmek sanırım daha mantıklı... :D

Ben yapacaktım Türkçesini Photoshop ile ama orjinal kalmasını istedim.Aynı duyguyu veremşyebilirdim çünkü

jelibon

Ben şahsen elimen gelen her$eyi yapıyorum mitinglere de katılıyorum yardım da topluyorum yakında Deniz Gezmiş gibi F.K.Ö nün kimliği ile(ama doğru ama yanlış) İşgalci güçlere kar$ı savaşabilirim.Ama önce bi kitle yaratmam lazım

Ben yapacaktım Türkçesini Photoshop ile ama orjinal kalmasını istedim.Aynı duyguyu veremşyebilirdim çünkü

Ben şahsen elimen gelen her$eyi yapıyorum mitinglere de katılıyorum yardım da topluyorum yakında Deniz Gezmiş gibi F.K.Ö nün kimliği ile(ama doğru ama yanlış) İşgalci güçlere kar$ı savaşabilirim.Ama önce bi kitle yaratmam lazım

Sadece Merak Ettim, Yanlış Anlamayın Kardeşim.. :D

Yaşınız Kaç Acaba?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...