Jump to content

HD'den kurulum

jose

Recommended Posts

Jose kardeş ben zor anlayan bir insanım

normalde winnt.sif ı386 attıktan sonra hd üzerine kuramıyorsun demek istediğim tncxp de hd kopyala seçeneği varya onu nasıl yapıyorsun
sözünden hiçbirşey anlamadım.Aklınızdakini yazarken kendinize değil başkalarına anlatıyormuşsunuz gibi düşünün.Winnt.sif dosyası i386 içine atıldıktan sonra neden harddisk üzerine kurulum yapamayalım? Tncxp içerisinde harddisk kopyalama programlarımı var? Bu programlar hakkında mı bilgi istiyorsun yoksa sistemi cd değilde harddisk üzerinden mi kurdurmak istiyorsun?

Jose kardeş ben zor anlayan bir insanım sözünden hiçbirşey anlamadım.Aklınızdakini yazarken kendinize değil başkalarına anlatıyormuşsunuz gibi düşünün.Winnt.sif dosyası i386 içine atıldıktan sonra neden harddisk üzerine kurulum yapamayalım? Tncxp içerisinde harddisk kopyalama programlarımı var? Bu programlar hakkında mı bilgi istiyorsun yoksa sistemi cd değilde harddisk üzerinden mi kurdurmak istiyorsun?

peki hocam bu hd kopyalama programlarını easyboot ile kullanana bilirmiyim elinde varsa paylaşabilirmisin

ve tncxp'deki menu hangi programla hazırlanmıstır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...