Jump to content

Türk Telekom'a Yargı Engeli

KieRoN

Recommended Posts

Türk Telekom'un yeni tarifeleri yargı engeline takıldı. 1 Mart 2007 tarihinde yürürlüğe giren tarifelerin akıbeti hakkında Telekom'dan apar topar açıklama geldi. İlk kez TNCTR'de.

"Danıştay 13. Dairesi'nin Türk Telekom'un 1 Mart 2007 tarihinde yürürlüğe giren tarifelerinin onaylanmasına ilişkin Telekomünikasyon Kurumu kararı hakkında vermiş olduğu yürütmeyi durdurma kararını basın yoluyla öğrenmiş bulunuyoruz. Henüz tarafımıza resmi yollarla intikal etmiş herhangi bir karar bulunmamaktadır.

Bu çerçevede, şirketimiz Danıştay kararının kendisine ulaşmasını müteakip devam etmekte olan hukuki sürece ilişkin değerlendirmesini yapacaktır. Türk Telekom, her zaman ve her halükarda olduğu gibi, yüce Türk Adaleti'nin vereceği karara saygı gösterecek ve bu kararlar doğrultusunda hareket edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Türk Telekom"

En Geç Pazartesi

Bu gelişmenin ardından milyonlarca kullanıcısı olan Türk Telekom'un 1 Mart 2007'den sonra gönderdiği faturalarla ilgili yapılacak işlemin ne olacağını en geç Pazartesi günü öğrenmiş olacağız.

ya bilader yaz indirimi yapacaksan yap tamam bişi demedik ama mesela ben de yeni bi adsl üyesiyim ama bu tarifeden 1 hafta daha erken abone olduğum için yararlanamıyom bu haksızlık deilmi :D ya herkese yapsın yada cezasını çeksin

Ben çok düşündüm ama telekomun neden böle namussuzluk yaptığını anladım!

-Türk telekom özelleştirilince amerikan firması tarafından alındı bu 1

-Türkiye sanal suçlar ve korsan yayın dağıtımında dünyada ilk sıralarda 2

-Tabiki uyanıklar ,internet hızını düşürerek bunların önüne geçecekler ve korsan dağıtımın parasını bu şekilde çıkaracaklar! 3

-yanlışmı düşünüyom 4 :D

Türkiye sanal suçlar ve korsan yayın dağıtımında dünyada ilk sıralarda 2

Bu konuda yanlışınız var. Rusya ve arap ülkeleri bizden çok daha fazla yayım yapıyorlar. Bunlardan da fazla yapan bir ülke Çin. Bunun dışında Hollanda ve Almanyanın yanında da az kalır bizim dağıtımlarımız.

Hükümetin ucuzca sattığı bir ülkenin iletişim organı ödeyeceği taksitlerin bedelini de halktan almaya uğraşıyor, telekomikasyon kurumu da zamnında bu tararifelerre onay veriyor, şaşırtıcı! Halk sivil toplum kuruluşları,dernekler vs. ile bu telekazıktan kurtulmak için mücadele veriyor, ata ve suç halkta oluyor... ne kadar iyi değil mi?

En sonunda birileriin kafalarına vura vura yeni anladı erhalde de gereken sonucu verirler.... telefonda da internette de bindirdikçe bindirdiler , bir yer-tkili değilde afedersiniz ama bir düşüncesiz,bir akılsınız dahi anlamaması imkansız bir kazıktır!erşey ortada apaçık anlaşılıyor çümkü!!!!

Ceza olarak bütün kullanıcılara 2048 Kbps bağlantı yıl sonuna kadar ücretsiz olsun :D.

yeni bi adsl üyesiyim ama bu tarifeden 1 hafta daha erken abone olduğum için yararlanamıyom bu haksızlık deilmi

Ben 3 senedir adsl abonesiyim, 3 sene boyunca 1800 ytl +120 ytl de bağlantı ücreti ödedim. ve telekom ben ve benim gibi yıllanmış abonelere 100-150 ytl indirimi çok görüyor.

Ben çok düşündüm ama telekomun neden böle namussuzluk yaptığını anladım!

-Türk telekom özelleştirilince amerikan firması tarafından alındı bu 1

-Türkiye sanal suçlar ve korsan yayın dağıtımında dünyada ilk sıralarda 2

-Tabiki uyanıklar ,internet hızını düşürerek bunların önüne geçecekler ve korsan dağıtımın parasını bu şekilde çıkaracaklar! 3

-yanlışmı düşünüyom 4 :D

- Türk telekom özelleştirilince Lübnan lı bir firma tarafından alındı Lübnan ve Amerika'yı bağdaştırmazsınız sanırım...

- Türkiye sanal suçlarda dünya birincisi ama korsan yayın dağıtımında ilk 20 de yerini alabilir...

- İnternet hızının düşürülerek bunların önüne nasıl geçilebileceğini anlayamadım adam download olayını yavaşlatarak milleti bezdirmeye mi çalışacak? :D:p:D:D

- Türk telekom özelleştirilince Lübnan lı bir firma tarafından alındı Lübnan ve Amerika'yı bağdaştırmazsınız sanırım...

- Türkiye sanal suçlarda dünya birincisi ama korsan yayın dağıtımında ilk 20 de yerini alabilir...

- İnternet hızının düşürülerek bunların önüne nasıl geçilebileceğini anlayamadım adam download olayını yavaşlatarak milleti bezdirmeye mi çalışacak? :D:p:D:p

bende 256 var ama bezmiyorum inatla downloada devam gecen ay 50gb falan bunlardan ne kıl kopardık kardır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...