Jump to content

Önemli: İşte size rekor.

doruk101

Recommended Posts

Askerde çekmiştim.Kaleşnikof piyade tüfeğinin rekor sürede çekilmesini gösteriyor.Rekor uzun dönem asker arkadaşlarımdan birisine ait. Videoyu ben çektim.Normal olarak 15 saniyede sökülür, biraz daha iyiysen 10 saniye filan.Tabiki çok çok iyiysen sadece 3 saniyede sökersin :D ( ama imkansız gibi birşey ).Askerliğini yapan arkadaşlar az çok bilir.

ThBBUJFdeLE

Askerde çekmiştim.Kaleşnikof piyade tüfeğinin rekor sürede çekilmesini gösteriyor.Rekor uzun dönem asker arkadaşlarımdan birisine ait. Videoyu ben çektim.Normal olarak 15 saniyede sökülür, biraz daha iyiysen 10 saniye filan.Tabiki çok çok iyiysen sadece 3 saniyede sökersin :D ( ama imkansız gibi birşey ).Askerliğini yapan arkadaşlar az çok bilir.

.

.

.

Askerlik yapmadım ama biliyorum söküp takmasını, gerçekten çok hızlı söküyor.

3 sn de toplayan varmı ki acaba

Bu arkadaş 8 saniyede topluyordu.Onu çekme fırsatım olmadı. 8 saniyenin altında da toplanması imkansız bence.

bizde hızlı yapmaya çalışırdıkta bu biraz fantazi olmuş.arkadaş pimleri önceden çıkarmış, dipçiğide çıkarmıyo.ama yinede hızlı aslanım benim :D

Kaleşnikofda dipçik çıkmıyor, pim de yoktur.Pimler mp5 de var,g3 ü de bilmiyorum pimi var mı yok mu.

Bu arkadaş sadece şarjörü çıkmış vaziyette başlıyor. ( tabi hızlı başlamak için kendine göre pozisyon da almış durumda ) Zaten genelde şarjörsüz sökülüp takılıyor kaleşnikoflar.

kurallara uygun olsa sökemez zaten o kadar kısa sürede o tüfeğin parcasını bir komutanın yanında atması imkansız ama bu şekilde sökmesi de büyük başarı

kurallara uygun olsa sökemez zaten o kadar kısa sürede o tüfeğin parcasını bir komutanın yanında atması imkansız ama bu şekilde sökmesi de büyük başarı

Komutanın yanında da bu şekilde söküyordu.Komutanın yanında da bu şekilde parçaları atıyordu yerlere, rekoru göstermek için. ( alay komutanı da dahil ).Pekala da kurallara uygun söküyor. Kurallara aykırı hiçbirşey yok.

Ya buda bişi mi, biz bi helikopterden diğerine atlarken 4 sn. de keleşnikofu söküp takıyorduk, daha orcinal şeyler bekliyoruz :D

Sizden de bir video kaydı bekliyoruz. Helikopterden helikoptere atlarken. Ben ölümsüzleştirdim, sizde birşeyler sunun B). Bundan daha orjinali teröristlerle yaptığınız sıcak çatışma görüntüleri olacaktır bence.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...