Jump to content

Gaming Laptop Tavsiyesi Kararsız Kalmak

Share

Recommended Posts

evet arkadaşar bu aralar kardeşime bir gaming laptop amayı düşünüyoruz bende msi ge60 x401 tr var  850 m ekran kartı benim düşündüğüm model

http://www.sanalmarketim.com/msi-gp70-2qf624xtr%C2%A0leopard-pro-core-i74720hq-8gb-1tb-gtx950m-173-full-hd-freedos-hediyeli/p_60195/

bu benim ge60 gibi performans verirmi yani ileriye dönük ourmu monsterden isehttp://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V5-2-1.html#.VYF020aYiVA

düyündüm ama si bana daha iyi geldi hem daha ucuz benim sorum bu 950 m ekran kartları iyimidir çünkü bnlarda gddr3 kullanılıyormuş ddr 5  çok farkı olurmu ileriye dönük ?

kardeş bu linklerin ikisindede aynı ekran kartı var gddr3 gtx950m bunların ikisinden msi açık ara önde

gtx950m iyi karttır genelde laptoplarda gdd3 olur ama arasındaki fark bazı saat hızlarında 2 katına çıkar gddr5 oranlar 3-5 yıl düşünüyosan gddr5 öneririim

Edited by Sailors

tavsiyeniz için çok sağolun biiyormu diğer iyi modeller 3000 tl nin üstünde onun çin hem uygn hem iyi bir şey almak istiyorum monstrda 860m li modeller pek kalmamış onun için yeni modellere bakmak zorunda kalıyoruum :d evet şimdi bu msi gp60 alalımmı ?

evet tavsiyelere devam

tavsiyeniz için çok sağolun biiyormu diğer iyi modeller 3000 tl nin üstünde onun çin hem uygn hem iyi bir şey almak istiyorum monstrda 860m li modeller pek kalmamış onun için yeni modellere bakmak zorunda kalıyoruum :D evet şimdi bu msi gp60 alalımmı ?

evet tavsiyelere devam

bütçen ne kadar ve tam kullanım amacını yazarsan sana yardımcı olabilirim.

bütçe 3000 tl belki biraz üstü olabilir gaming olacak benim şu an düşündüğğüm model msi gp 70 bu 950 m li olan model yani ileride sıkıntı olurmu oyunlarda ?

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V6-1-1.html?srt=PU#.VYGu7_ntmko

tercihim bundan yana çünkü ekran kartı çok çok üst düzey diğerlerine göre bi 2 sen sonra ram ve ssd takviyesi yaparsın uçarr

Edited by Sailors

@Sailors o model gerçekten iy ama biraz bütçeyi aşıyor :D  onnu çin bir alt modeli başta ndüşündüm o 2,899 luk modeli ama sonradan msi gp 70 i almak dah mantıklı almak geçti .

Evet ssd disk şart zaten o nu ayrı yetten almayı düşüyünorum

günceldiir

• 1 ay sonra...