Jump to content

Video Sitesi [Full Filmler Mevcut]

abbastuzlu

Recommended Posts

Arkadaşım site cok güzel ama, videoları nasıl indirebilecegimizi bulamadım. yardımcı olabilirmisin

ARKADAŞIM BİLİYORSUNDUR.YOUTUBE'DE DOWNLOAD YOK AMA PROGRAMLAR YAPILMIŞ DURUMDA.BUNUNDA ÖYLE BİE PROGRAMI MUHTEMELEN VARDIR.İYİCE BİR BAKMAK LAZIM İNTERNETTE .

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

kardeş ben internet download manager ve firefox kullanıyorum sayfayı açınca divx player diye bişi kurdu firefox

sonra görüntünün üzerine gelip idm ile kaydet dedim şakır şakır indiriyor

şimdi öğrendim ortada çıkan play butonun yanındaki butona tıkladınmı indirmeye başlıyor ve görüntü kalitesi youtube ile kıyaslanamaz çok iyi

Şu aralar stargate atlantisin bölümlerini indiriyorum. 1. ve 3. sezon bitmişti. 2. sezondan eksiklerim vardı.Allah'tan bu siteyi kontrol etmek aklıma geldi.Arama yaptırınca kullanıcıların upload yapabildiklerini ve birçok dizinin ve filmin mevcut olduğunu gördüm.Stargate atlantis için arama yaptırdım.Aradığım dosyaların sürelerini 42 dakika civarında görünce bunların fragman değil tam bölümler olduğunu farkettim.Bir dosyayı indirdim,ilk denemede 80 mblık dosya geldiğini gördüm,birazını indirip dosyayı kontrol ettim.Doğru dosya fakat olması gerekenden daha küçük boyutlu idi.Aynı isimli başka dosyalar buldum,ikinci denememde istediğim formatta dosyaya ulaştım.Fakat flashget ile indirmeme izin vermiyordu.Biraz araştırdım.stage6 linklerini direk linklere çeviren bu siteyi

buldum.Stage6 film veya dizi linkini bu site ile direk olarak flashget ile indirebildim.Dizinin eksik bölümlerini yavaş yavaş tamamlıyorum.Artık ne emule ne torrent uğraşmama gerek kalmadı.Site sanıyorum divx.com'a ait .Dosya uzantıları ".divx şeklinde geliyor.Gelen dosyaların başlangıç satırlarını kontrol ettim,bir kaç dosya haricinde geri kalanlar xvid ile hazırlanmışlar.

Örneğin

dosyasının (stargate atlantis sezon 2 bölüm 14) linkini
adresinde direk linke çevirdiğimde
Please register to see this content.
linkini veriyor.Bu dosyayı flashget ile indirip uzantısını avi yaptığımda altyazısı ile birlikte seyredebiliyorum.

Video ayrıntıları

Video: XVID 624x352 23.98fps 1019Kbps [Video 0]

Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 128Kbps [Audio 1]

348 mb. 42:05

Benim çok işime yaradı.İnşallah sizlerinde işini görür

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...