Jump to content

Oh be benim sınavlar bitti :)

tenekecezve

Recommended Posts

Açık öğretim sınavları bitti şükür bitti dediysem finallere girdik büte kadar rahat yine :) ders çalışmasamda stresi öldürüyor beni :) Üniversitede okuyan arkadaşların bu dönemde başlıyor yada devam etmekte sınavları onlarada başarılar diliyorum...

Herkese Kolay Gelsin...

Siteyide boşlamayın haa :D

Çok sağlam salladım sınavda yanlız. Hele iktisat soruları :)

sallamanın sağlamı olmaz. :):D

sonuç açıklanınca görürsün ne kadar sağlam ne kadar çürük salladığını. bende zamanında sallıyordum ama tutmadığını görünce mecburen çalıştım. hele iktisat soruları hiç çalışmadıysan kesin yanlış yapmışsındır.

neyse Allah öğrencilere zihin açıklığı versin, bildiklerinizi şaşırtmasın, salladıklarınızı da tuttursun.

• Administrator

sallamanın sağlamı olmaz. :):)

sonuç açıklanınca görürsün ne kadar sağlam ne kadar çürük salladığını. bende zamanında sallıyordum ama tutmadığını görünce mecburen çalıştım. hele iktisat soruları hiç çalışmadıysan kesin yanlış yapmışsındır.

neyse Allah öğrencilere zihin açıklığı versin, bildiklerinizi şaşırtmasın, salladıklarınızı da tuttursun.

Vizede gördük sonuçlarını sen merak etme. Ben ne alacağımı biliyorum :D

Siz ne diyorsunuz ya!

Beni daha çok iktisat kurtarıyor walla!

Beni en çok sosyoloji ve bunun benzeri olan politikbilim zorluyor. Gerçi yavaş yavaş çözdüm hocayı ama. 1. dönemden bir dersime mal oldu...

Yarıladım sınavları! Ama artık çok sıkmaya başladı.

21 haziran olay biter. İsatanbul'a döner keyfime bakarım bea.. Sıkıldım bu 22 plakalı şehirden..

22 kucuk ama keyiflidir uzun vadede sıkabilir cok uzun kaldın sanırım :ph34r:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...