Jump to content

Tnc Duvarı

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 122
  • Created
  • Last Reply
güzel sözün falan varmı abi şu kızı yarlıyım

Bu tarz durumlarda bence güzle söz pek işe yaramaz.Birkaç ipucu vereyim sana;

# Sana bir şeyler yapıyorsa ya da yapmıyorsa sen en iyisini yap ya da hiç yapma.

# Yani hep ondan bir adım önde, ve birkaç puan üstte ol.

# Kendi havana bak yokmuş gibi davran.Hatta aşırıya kaçmamak şartıyla başka kızlarala gez filan :devil:

# Suratına bile bakma...

Ve sonra : Adeta bir deprem gibi birden bire git ve onu istediğini söyle, kendini ifade et yani.Bunu söylerken çok ısrarcı bir tavırda olma.Sana sahip olma şansına sahip olduğu için çok şanslı olduğunu ifade et :blink: Ben böyle yaptım olm daha ne diyeyim sana :p

Bu arada Sohbet-Chat bölümünde bu tarz bir konu vardı araştır istersen :)

çogu kişi dalgaya vurmuş ama ben içimi döküyim ....

herşey askere gidince başladı oysaki 20 yaşlarında güzel bir işe sahip huzura sahipdim parasal yönden de iyi hatta sevdigim birisi bile vardı.. ama sonra geldi çattı askere gittik sivasda acemilik yaptım egitimler zor ama mutluydum hayatı toz pembe degil daha gerçekciydi ...sevdiklerimden uzak köleleşmiş bir insan olmuşdum usta birligine şırnak slopi de hudut karakolunda suriye sınırı cudinin karşısında tam 13 ay izin kulanmadan günde 8 saat nöbet ve düşünmekle geçdi .. zaman en çok düşündügüm ise sevdigimdi oysaki askerlik bitince söz kesip nişanlanıcakdım ....

askerlik bitti ve bir ucdan bir uca yani türkiyenin şah damarı istanbula geldim ... sanki yeniden dogmuş herşeyi yeniden keşfediyordum tüm bildiklerimi unutmuş sanki kaybolmuşdum .... aradan az zaman geçti işe başlamak lazımdı yenden ... bende ne iş olursa yaparım edasıyla tersahneye başladım 1 ayda işi kapıp herkezin çok rahat yapabilicegi taşcı olmuşdum .. ilk ay güzel di ama ikinci ay tersahneyi kriz vurdu ve işciler çıkartıldılar ben ve şanslı olanlar devam ettik ... gel zaman git zaman 3 ay oldu ve halen maaşlarımızı alamamışdık greve çıkdık ama 2 saat sürdü ve pararlar verilicek diye başka bahara ertelendi bankadan kradikart çekmişdim 600 tl sonuna kadar tükettim ve faize binmeye başladı halende faiz işliyor ... telefonumu saattım oda gittti borçalara 4 aylık elektirik birikdi ve kesdiler bende mühürü söküp yine elektiri kulandım halende devam ediyorum su 3 ay kira 3 ay derken iyice batım .. yavaş yavaş acı çekiyordum ... ve sevdigim kıza biraz bana zaman vermesini istedim ama o reddetti ve ben bişe diyemeden o gitti ... aradan az zaman geçti evlenme haberini duydum o zaman anladımki bu beş para etmez dünyada ne sevgi nede saygı nede huzur ... hepsinin sahte oldugnu ögrendim insanları insan degil para degiştirir sözünü şimdi çok iyi kavrıyabiliyorum.... şimdi ne yapacagmı bilmiyorum büyük ihtimalle eve icra gelcek ve benide cezaevine yolluyacaklar... gerçigi mavi çarşaf ve ranzalar soguk koridorlar arasında yetimanede tam 14 yıl geçirmişdim .... koymaz bana bu saatten sonra kaybedicek neyim kaldıki ...!

umarım benim düşdügüm duruma hiç kimse düşmez ....

aLLah yardımcın oLsun abi M...S

• 3 hafta sonra ...

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe!

En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden.

BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi!

Yerin "aLtı" mekan oLacak sana.

En fazLa "beş" metre kumaş ******ürebiLeceksin.

Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü!

Bu dünya "üç" günLük dünya.

AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe!

ELbet "bir" gün öLeceksin.

İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!

• 2 hafta sonra ...

hayat ne ilginç küçükken ne kadar mutluyduk, en ufak bir şeye durmadan gülerdik herşeyden mutlu olurduk, büyüklerimiz gözlerimizi toz pembeyle boyarlardı.. Bugün hayata bakıyorum da bir güzel olduğu kadar bir o kadar da iğrençmiş be, yaşadığımız ortamdan bile tiksinmeye başladım artık, insanlar yapmacık davranışlarla kendini bir şey sanıyorlar.. bazen...... daha fazlası çıkmıyor parmaklarımdan be duvar :( yazılacak çok şey var aslında ama şimdilik bu kadar döküldü..

çogu kişi dalgaya vurmuş ama ben içimi döküyim ....

herşey askere gidince başladı oysaki 20 yaşlarında güzel bir işe sahip huzura sahipdim parasal yönden de iyi hatta sevdigim birisi bile vardı.. ama sonra geldi çattı askere gittik sivasda acemilik yaptım egitimler zor ama mutluydum hayatı toz pembe degil daha gerçekciydi ...sevdiklerimden uzak köleleşmiş bir insan olmuşdum usta birligine şırnak slopi de hudut karakolunda suriye sınırı cudinin karşısında tam 13 ay izin kulanmadan günde 8 saat nöbet ve düşünmekle geçdi .. zaman en çok düşündügüm ise sevdigimdi oysaki askerlik bitince söz kesip nişanlanıcakdım ....

askerlik bitti ve bir ucdan bir uca yani türkiyenin şah damarı istanbula geldim ... sanki yeniden dogmuş herşeyi yeniden keşfediyordum tüm bildiklerimi unutmuş sanki kaybolmuşdum .... aradan az zaman geçti işe başlamak lazımdı yenden ... bende ne iş olursa yaparım edasıyla tersahneye başladım 1 ayda işi kapıp herkezin çok rahat yapabilicegi taşcı olmuşdum .. ilk ay güzel di ama ikinci ay tersahneyi kriz vurdu ve işciler çıkartıldılar ben ve şanslı olanlar devam ettik ... gel zaman git zaman 3 ay oldu ve halen maaşlarımızı alamamışdık greve çıkdık ama 2 saat sürdü ve pararlar verilicek diye başka bahara ertelendi bankadan kradikart çekmişdim 600 tl sonuna kadar tükettim ve faize binmeye başladı halende faiz işliyor ... telefonumu saattım oda gittti borçalara 4 aylık elektirik birikdi ve kesdiler bende mühürü söküp yine elektiri kulandım halende devam ediyorum su 3 ay kira 3 ay derken iyice batım .. yavaş yavaş acı çekiyordum ... ve sevdigim kıza biraz bana zaman vermesini istedim ama o reddetti ve ben bişe diyemeden o gitti ... aradan az zaman geçti evlenme haberini duydum o zaman anladımki bu beş para etmez dünyada ne sevgi nede saygı nede huzur ... hepsinin sahte oldugnu ögrendim insanları insan degil para degiştirir sözünü şimdi çok iyi kavrıyabiliyorum.... şimdi ne yapacagmı bilmiyorum büyük ihtimalle eve icra gelcek ve benide cezaevine yolluyacaklar... gerçigi mavi çarşaf ve ranzalar soguk koridorlar arasında yetimanede tam 14 yıl geçirmişdim .... koymaz bana bu saatten sonra kaybedicek neyim kaldıki ...!

umarım benim düşdügüm duruma hiç kimse düşmez ....

Sizi çok iyi anlıyorum. Aynı durumu ben de 9 yıl yaşadım. :(

Allah yar ve yardımcınız olsun.

arkadaslar ben rapid dosyalarını ındıremıyom yardımcı olun bana

nasıl ındırcem konusunda yardum edermusnuz

Bunu duvara söyleyeceksin arkadaşım bize değil :(

"Sevgili biricik, nartanecik nurtanecik duvarım, lütfen bana rapidshare den nasıl dosya indireleceğini söyle bana bir işaret ver :D "

Dersen olur :)

Tnctr nin dert duvarı, arkadaşı, dert yoldaşı benimde bir derdim var :(

Kolombiyalı bir kızı seviyorum ama o yanlız kalmak istiyor bende onunla olmak istiyorum, sabah uçakla ispanyaya gidicek. Acaba sabah ona süpriz yapıp evinemi gitsem? Yoksa salı günü bende Türkiye'ye geliyorum ve 2 ay görüşemicez :) Ne yapsam, kararsız kaldım...

kendimi değerlendiriyorum şu aralar duvar

okul biteli bir yıl oldu lisede o kadar çok arkadaşım vardı

üniversitede daha az

şimdi çalışıyorum ve yalnızım

duvar delirecem diyorum taş mısın bişeyler söyle

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...