Jump to content

CLass i08 web camera Driver Yardim

HaLLoWeeN_18

Recommended Posts

Arkadaslar Class i 08 webcam driveri ariyorum 2 gundur bulamadim hicbiyerde elinde olan varsa yardim ederse seviniri :D m tesekkurler

ya üç kurus az verdik bu dandik kamerayı aldık içine tüküreyim berbat bisey bende bulamadım driverini. bulursan ilk is yayınlayacam pek çok kisi bu konuda muzdarip...

Ben bu driver bulma konusunda iyiyimdir arkadaşlar. Bana ürünün model no veya kodunun bulunduğu yerin resmini veya orada yazanları aynen buraya yazarsanız bulmaya çalışırım.

Hocam Biraz daha detaylı marka ve model verirseniz yardımcı olmaya çalışıcam ama sadece yazıldığı kadarsa üzgünüm.

her ikinize de teşekkürler. ürünün kutusunda class web kamera I08 yazıyor çin malı. 350k diye geçiyor. bandrolündede Class I08 USB PC Camera yazıyor. bu kameranın üstünde gece görüs ısığı falanda var.

Hocam o cameranın tam modeli pc chips 108 dir. Fırsat bulunca arama başlıyacağim. ama bildiğim çok zor bulunur onun driveri. pek ümitli olmayın.

teşekkürler hocam yardımcı olursan çok sevinirim. bende googlede aratıyom umarım bulurum.

her ikinize de teşekkürler. ürünün kutusunda class web kamera I08 yazıyor çin malı. 350k diye geçiyor. bandrolündede Class I08 USB PC Camera yazıyor. bu kameranın üstünde gece görüs ısığı falanda var.

OLIVETTI_4isikli.jpg

Bende bu resimdeki gibi ama chip I08 350k marka web cam var ve Driver linki altta yalnız

ben şuan vista kullanıyorum ve vista otomotik tanıdı bu web cami onuda söleyeyim..

Please register to see this content.

• 7 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...