Jump to content

Iconpack Installer 1.2 For Win7/8/8.1/10 By Hameds

MrRush
 Share

Recommended Posts

iconpack_installer_1_2_for_win7_8_8_1_10

IconPack Installer 1.2 for Win7/8/8.1/10

by hameds

Desteklediği İşletim Sistemleri:

Windows 10 Technical Preview, Windows 8.1, Windows 8 , Windows 7 , Windows 7 SP1 – [X86_X64] – [All Language]  [All Version]

Araç IconPack Installer en çabuk yoldan hazırlamanızı sağlar.

Nedir bu IconPack Installer? 

Kullandığınız işletim sisteminin .dll ve .exe dosyalarının içeriğinde bulunan grafik dosyalarında değişiklik yapmak için kullanılan bir araç. Sistemde bunun zararı varmıdır, Hayır yoktur yeterki değiştireceğiniz icon dosyalarının görünüm boyutunda sorun olmasın. (Windows .ico formatında 256x256)

Kullanımı:

Res File: Tıkladığımızda karşımıza görünümleri değiştirilebilir dosyalar çıkacak. Bunlar .exe ve .dll dosyalarıdır uzantıları .res formatındadır. Bu dosyaları Restorator ile açıp düzenleyebilirsiniz. Düzenlemeden sorna Restorator'da dosya değişikliğini Kaydedin(Üst menülerde Dosya/Kaydet olarak geçer).

Edit License: Extra bilgiler girilebilir, paketi hazırlayan kişi ve kullanılan icon dosyaları gibi vs.

Logo&Icon:Kurduğunuz paketin logosunu ve ıconunu buradan değiştirebilirsiniz.

Create Setup: Buraya tıkladığınızda IconPaketini kurulum dosyası olarak oluşturacaktır(.exe uzantılı).

Browse Setup: Oluşturduğumuz pakete buradan ulaşabiliriz.

Submit pack: Buradan oluşturduğunuz paketi skinpacks.com sitesine test amaçlı gönderebilirsiniz.

Ben şimdiye dek Resource.Tools.2.9.LITE-x86 içerisindeki Restorator'u kullandım sorunsuzdur, diğer sürümlerde problem oluşuyor. tavsiye ederim.Kurulumu katılımsızdır Güvenlik yazılımları devredışı olmalı. Restorator'a ulaşmak için 

C:\Program Files (x86)\Resource Tools\Restorator\Restorator.exe yolunu kullanın.

Resource.Tools.2.9.LITE-x86

http://www.mediafire.com/download/k4x6rxq9s29u131/Resource.Tools.2.9.LITE-x86-.exe

Not: Düzenlenecek .dll dosya sayısı azdır çünkü oluşturulacak paket tüm Windows sürümlerinde çalışması için sadece bunların değiştirilmesi uygundur.

İnşallah güzel Icon Paketleri görürüz :) ...

IconPack Installer 1.2 for Win7/8/8.1/10

by hameds

http://www.mediafire.com/download/34sggih6yf3pop8/iconpack_installer_1_2_for_win7_8_8_1_10_by_hamedsp.zip

Edited by dj sms