Jump to content

Hack Test

CarleoNe

Recommended Posts

S.A

Bu siteyi yeni farkettim. Fena değil, hack bilginizi test ediyor..

Bir Deneyin Bakalım..Deneyen arkadaşlar yorumları buraya yazarsa sevinirim..

http://www.hackertest.net/[/CODE]

Sevgilerimle

"şu ana kadar hiç kimse labirentin sonuna ulaşamadı" diyor açılan sayfanın son cümlesinde ve level 1'e gidebilmek için de parola istiyor. parolayı bizim bulmamızı mı bekliyor acaba? :)

neyse bu konuda bilgim olmadığı için parolayı bilsem de yapabileceğim birşey yok.

O yazıya bakmayınız. Biraz dikkatle sonunu getirmek mümkün. İlk şifreye gelince..İlk şifre web sayfasının içinde saklı... Bakalım bulabilecekmisiniz..

Bulmaca sitesi mi? yani şifre sayfanın içerisinde bir yerde saklı diyorsunuz da

Bulmaca değil.. Şifre js ile encode edilmiş.. Peki Level-1 in şifresini verelim.

</head>
<body onLoad=password()>

<script language=JavaScript>
{
var a="null";
function check()
{
if (document.a.c.value == a)[/CODE]

Şifre: null

frozgy:Level 8 deki Resim altına keyword döşenmiş. biraz dikkat..

Site ile ilgili geçici bir sorundur. bir süre sonra tekar deneyin bakalım.Daha geçilecek bölüm çok

arkadaşlar şifreleri ararken biraz internette araştirdim bitirene 100 dolar ödül var diye dolanıyor ortalıkta ama kimse bitirememiş en fazla gidenler 21 e kadar olması gerek

Ben bitirdim ama ödül olayı hikaye zaten ödül isteyen de yok. Son bölümde durumanlatılıyor. haydi biraz daha sabır..

:) harika, küçük ken oynadığım bir hacker oyunu vardı, görev veriyorlar yazılım geliştiriyon vs. sonra sisteme girip casusluk neyi yapıyordun... bu da güzel bişimiz!

• 10 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...