Jump to content

dvd den avi den altyazı rip

Xeon

Recommended Posts

[Program İsmi]:bilmiyorum

[Hedef Link]:bilmiyorum

[Aciklama]:dvd veya avi dosyası üzerindeki altyazıyı riplemek

[isletim Sistemi]:xp

[Yorum]: elimde altyazısı üstünde yani sub veya txt olarak değil görüntüde olan bi dosya var ondan bu altyazıyı ayırmak istiyorum bilmem derdimi anlatabildimmi

tersini çok denedim,yani avi'ye alt yazı ekleyip dvd çok yaptım.ama ,bunu denemedim.lakin Cucusoft AVI to VCD DVD MPEG Creator Pro 7.07 diye bir program kullanıyorum belki bu işinize yarayabilir.ayrıca k-lite mega codec kurulu olsun .çevirme işlemi sırasında belki alt yazıyı kaldırabilirsiniz.

bu programı geçen sene adını hatırlamadığım bir forumdan almıştım .aratırsanız,belki işinizi görür.

arkadasım

aradıgın program

SubRip_1.50_Beta4

dvd den alt yazıyı ripliyorsun

yani sub,srt,txt..vs alt yazı dosyası halinde kaydederken kac frame oldugunu belirte biliyorsun

yani 25fps,2397fps,2973fps olarak sece biliyorsun.

sabırla ekranda gordugun her karakteri buyuklügüne yada küçüklügüne dikkatlice bakarak ve klavyeyikullanarak altyazıyı ripliyorsun

http://rapidshare.com/files/31256801/SubRip_150b4.zip[/CODE]

SubRip_1.50_Beta4 o program bende mevcut dvd den altyazıyı alabiliyoruz doğru ama şöyle izah edeyim ben vcd den altyazı almak istiyorum yani görüntü üzerine gömülü altyazıyı almak istiyorum

benim dvd ve divx maceram ilk divx filimleri duymamla 5 sene once başladı

ole boyle 1600 adet divx filim arşivimde var

fakat ben mpeg den yada(vcd de mpg) den alt yazı alındıgını gormedim veya duymadım

eger denk gelirsen burada bizimle paylaşmanı isterim kolay gelsin

• 8 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...