Jump to content

Fenerbahçe 2007 yılı sezon şampiyonu olmuştur

muhtar

Recommended Posts

Ya neden hala hediye falan diyorsunuz anlamıyorum bu takım Beşiktaşı yenmedi mi? Galatasarayı yenmedi mi? Trabzonsporu yenmedi mi? Nesi hediye anlamıyorum...

Her Zaman Her Yerde En Büyük FENER...

Şampiyon FENERBAHÇE

Please register to see this content.

Fenerbahçeyi tebrik ediyorum ve aziz yıldırıma bir çift laf söylemek istiyorum. Değdimi tüm sezon yaptığın çirkefliklere, değdimi kendi kulubünü herkese düşman etmene , değdimi hakemlere saldırmana.. Futbol sahada kazanılır. Sahaya 11 kişi çıkar ve ne yapılırsa yapılsın sadece onlar belirler kaderlerini.

Umarım bunu farketmişlerdir mafya zihniyeti. Fair play çok uzak değil sadece istemeyi bilmeli!!

Son olarak fenerbahçe hakkıyla şampiyonluğu göğüslemiştir. Kimse hediye demesin. Fenerbahçe kötünün en iyisi olduğu için Türkiye Liginin şampiyonu olmuştur. Tüm fener camiasına hayırlı olsun..

Ya neden hala hediye falan diyorsunuz anlamıyorum bu takım Beşiktaşı yenmedi mi? Galatasarayı yenmedi mi? Trabzonsporu yenmedi mi? Nesi hediye anlamıyorum...

Her Zaman Her Yerde En Büyük FENER...

Şampiyon FENERBAHÇE

bu iş bu kadar 100. yılında şampiyon olamayanlar düşünsün ;)

HEDİYE DEĞİL ALIN TERİ

Aziz Yıldırım geçen sene konuşmadı şampiyonluk gitti bu ülkede sesin çıkmıyorsa ezilirsin bu bariz gerçek.

Geçen senede Fenerbahçe Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon hepsini yendi yada puan aldı ama Aziz başkan sessizdi işte geçen seneki hediyedir ama busene son haftalara kadar geçen seneden itibaren bize penaltı verilmemesi yüzünden puan kaybetmeye başlayınca işler bu raddeye geldi bütün başkanlar konuşuyor ama Aziz Başkan göze batıyor.

Demirören yada Polat konuşmadı mı yapmayın etmeyin...

Ne demirören ne de polat men cezası almadı, milyonlar önünde küçük düşmedi. Hakemde suçlanır ama sınırını bileceksin. Sizin mantığınızla beşiktaşın şampiyon olması gerekiyordu. En çok konuşan demirörendi ama kimseye yanlış laf etmeden. Şimdi kendi şampiyonluğunuza gölge düşürüyorsunuz aziz yıldırım konuştuğu için şampiyon olduk diyorsunuz. Bundan önceki şampiyonluğunuzda kim konuştu bu kadar küçüldü. Yada Galatasarayın şampiyonluğunda GSden kim çıktı federasyona yüklendi. Üstelik FBden elle gol yemelerine rağmen. Sen bu federasyonun altında ki bir kulüpsen yerini bileceksin ve şaşırmayacaksın..

Edit: penaltıya gelince. Penaltı pozisyonu olmadan neden penaltı versinler ki. İllaki penaltı verilecek diye bir kaide mi var. Bu bir istatistiki veri mi. Sizin ceza sahasına giren forvetiniz yok. David mi giriyor kezman mı? Tunacay ve alex arada giriyor. Kornerler sayılmazsa. Bildiğim kadarı ile ilk penaltınızı kazanana kadar sadece bir tane açık tartışma olacak pozisyonunuz oldu. Yanılıyor muyum?

Ne demirören ne de polat men cezası almadı, milyonlar önünde küçük düşmedi. Hakemde suçlanır ama sınırını bileceksin. Sizin mantığınızla beşiktaşın şampiyon olması gerekiyordu. En çok konuşan demirörendi ama kimseye yanlış laf etmeden. Şimdi kendi şampiyonluğunuza gölge düşürüyorsunuz aziz yıldırım konuştuğu için şampiyon olduk diyorsunuz. Bundan önceki şampiyonluğunuzda kim konuştu bu kadar küçüldü. Yada Galatasarayın şampiyonluğunda GSden kim çıktı federasyona yüklendi. Üstelik FBden elle gol yemelerine rağmen. Sen bu federasyonun altında ki bir kulüpsen yerini bileceksin ve şaşırmayacaksın..

Ulusoy akrabasını kayırdı işte beşiktaşı demirören yüzünden galatasarayıda kendi takımı diye hakem hatalarının Fenerbahçe lehine büyük çoğunlukta oluşunu spor adamları hatta diğer klüplerdende kabullendiler Aziz Başkanda bunu belki kızgınlıkla yanlış şekilde olsada dile getirdi hakkını aradı yani.

Fenerbahçenin Şampiyonluğuna kesinlikle gölge düşmez haklı bir şampiyonluk bunu herkes kabul etmeli bence...

tekrar söylüyorum, bu takım Beşiktaşı da yendi, Galatasarayıda yendi, Trabzonsporda yendi...

Benim yazdığım ilk yazıyı bir okuyun. Hak konusunda yazdıklarımı. Ben sadece son haftalarda ki durumun ve gelinen noktada şampiyonluğun birbiriyle çeliştiğini söylüyorum. Böyle hak aranmaz önüne çıkan böyle hak arasaydı herkes birbirini vurur terbiyeyi unuturduk!

Fenerbahçenin Şampiyonluğuna kesinlikle gölge düşmez haklı bir şampiyonluk bunu herkes kabul etmeli bence...

tekrar söylüyorum, bu takım Beşiktaşı da yendi, Galatasarayıda yendi, Trabzonsporda yendi...

beşiktaşı bizde yendik ;) ayrıca konu ile ilgili fenerbahçeyi kutluyorum ;)

Tabiki ses çıkartacaksın haksızlık karşısında. Tabi ki hakkını arayacaksın. Ne olursa olsun hakkını bu şekilde ararsan başkalarına haksızlık yapmış olursun. Şu anda bunu konuşmamız bile fenerbahçenin şampiyonluğuna zeval getiriyor.

100. yılında 17. şampiyonluğuna ulaşmış bulunmakta fenerbahçe asıl olan budur. Tebrik etmekte rakipleri için bir erdemdir..

Hesaplarıma göre bu gün gs yenseydi fb de yenilseydi yine gs son hafta şampiyon olacaktı. Ama hesabım tutmadı son dakika golü yedik.

Neyse fb ye Ş. liginde başarılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...