Jump to content

Dance Ejay 3

Recommended Posts

MErhaba,

Yaklaşık 2-3 haftadan beri.. Dance Ejay 3- Arıyorum....

Fakat Bir Türlü Bulmuş yada Rastlamış değilim....

İnternet Ve Download konusunda Uzman olan arkadaşlarımının, bu konu ile ilgilenmesini Rica ediyorum...

Ürünün Asıl Sitesi..

www.ejay.com

Fakat Eski bir sürüm olduğundan Site üzerinden Demo'su dahi kaldırılmış...

İhtiyacım büyük... Şimdiden Tşk Ederim.....

Yinede Tşk ederşm arkadaslar:(

Dance Ejay 3 loop'ları lazım...

Tehno ejay-Dance ejay-Rare ejay-Mix Station-Virtual Dj Felan Hepsinin serisi Var..Fakat bi Dance Ejay 3 yok işte..

Beat'Maker-im... Ondna Dolayı Ne kadar Cok okadar iyi Ritim..

İlginiz İçin Tşk ederim Arkaşdalrım...

• 1 yıl yıl...

dance ejay 2 full işte linki:

Please register to see this content.

bir yıl kadar geç oldu sanırım nette 3 bulmak neredeyse imkansız 2'de fene sayılmaz eğer bununla hala ilgileniyorsan yukardaki linkten indir yok ben buldum 3'ün fulünü buldum diyorsan paylaşmanı isterim.

• 1 ay sonra...
dance ejay 2 full işte linki:

bir yıl kadar geç oldu sanırım nette 3 bulmak neredeyse imkansız 2'de fene sayılmaz eğer bununla hala ilgileniyorsan yukardaki linkten indir yok ben buldum 3'ün fulünü buldum diyorsan paylaşmanı isterim.

paylasım yapmanın mükafatı hardiskim silindi bende nerden bulurum diyordum aklıma yaptığım paylaşım geldi.ve tekrar indiriyorum.ben bu programın üçten sonraki üst versiyonlarını karmaşık bulduğumdan sevmiyorum.bunca süre içinde bir yorum yapılmış olsaydı memnun olurdum.yapılmış olsada olmasada sağlık olsun benden başka herhalde bu programı tercih eden yok.

• 5 ay sonra...
paylasım yapmanın mükafatı hardiskim silindi bende nerden bulurum diyordum aklıma yaptığım paylaşım geldi.ve tekrar indiriyorum.ben bu programın üçten sonraki üst versiyonlarını karmaşık bulduğumdan sevmiyorum.bunca süre içinde bir yorum yapılmış olsaydı memnun olurdum.yapılmış olsada olmasada sağlık olsun benden başka herhalde bu programı tercih eden yok.

Bende şimdi indiriyorm.Gerçekten iyi bi program.Eline, emeğine sağlık.Bir numarasın .)

• 2 ay sonra...

Çok gec verilmiş bir cevap olabilir sanırım ama hala arıyorsanız 3 ü ben bulmayı başardım ;)

bu linkten ulaşabilirsiniz

Çok gec verilmiş bir cevap olabilir sanırım ama hala arıyorsanız 3 ü ben bulmayı başardım :dribble:

Çok gec verilmiş bir cevap olabilir sanırım ama hala arıyorsanız 3 ü ben bulmayı başardım :D

Çok gec verilmiş bir cevap olabilir sanırım ama hala arıyorsanız dance ejay 3 ü ben bulmayı başardım :D

Çok gec verilmiş bir cevap olabilir sanırım ama hala arıyorsanız dance ejay 3 ü ben bulmayı başardım :H:

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...