Jump to content

Cpanel yok.Ama db Lazım bize..

Recommended Posts

Okul sitesini bize verdiler yapın diye,1 haftadır ugrasıyoruz cpanel ve phpmyadmin den database alalım diye.cpanel "hasanoglan.k12.tr/cpanel" adresinde yok. sadece phpmyadmin "..oglan.k12.tr/phpMyAdmin" adresinde var.Ordan da database alamıyorum.Nette aradım hep phpmyadmin den yedek almayı anlatmıslar.

Phpmyadmin den db alınabılırmı?

Burda sadece tablo olustur bolumlerı var?Yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler.phpld3.jpg

İmport veye içeri aktar vardır. Ordan alabilirsin.

içeri aktardaki metin dosyasına ne dosyası upload edeceğim?(Ben bu siteye Vbulletin kuracağım)

• 1 yıl yıl...

db name user name pass biliyorsan vbulletini ftpden upload et gerisi zaten forumlarda mevcut kurulumu config dosyasını editliceksin siteadı.com/install/index.php felan yazacaksın kuruluma başlayacak text dosyasını import etmeye gerek yok otomatik yerleştiriyor zaten

• 2 ay sonra...

hostingi aldığın şirketteki üye girişi yaptığn zaman kontrol paneline girip ordan yeni bir database oluşturman gerek tabi aynı zamanda kullanıcı hakkı olarak üye ve şifre.

Sanırım vbulletin kuruyosun site olarak. Okul sitesi olduğu için lisansın yoksa hiç bulaşma vbulletine öncelikle başınıza bela alırsınız.

Bu resme göre zaten hasanoglan isimli mysql database eklemişsiniz.

Phpmyadminden yeni bir veritabanı ekleyemezsiniz kontrol panelinizden ekleyebilirsiniz sadece. Kontrol paneli giriş bilgileri de hostingi aldığınız yerden size verilmesi gerekiyordu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...