Jump to content

Windows Live Mesenger 8.1 plus hakkında

TeksasStyLe

Recommended Posts

arkadaşlar windows live mesenger 8 sürümünü kullnıyordum ancak spacelere uulşama problemi yaşamaıştım bi arkdaşımın tavsiyesi üzerine 8.1 en son sürümü yükleiyp spaclere girme sorununu çözdüm şimdi sizlerden istediğim msn 8.1 plus yükldeim içerisinde script adı altında bi menü çıktı ama plus türkçe olmasına rağmen bu ingilizce acaba bunu türkçeye çevirmek için yardım edebilirmisiniz saygılar... :p

• 2 hafta sonra ...

Slm TeksasStyLe, Messenger plusın Türkçe yamasını arıyorsun sanırım. Sitelerde verilen yamaların çoğu tam Türkçe değil. Fakat nerden bulduğumu bilmiyorum ama bende tam türkçesi var. Nasıl yükleyeceğini biliyor musun bilmiyorum ama anlatmak istiyorum.

Please register to see this content.

"C" diskinin dizininde "Program Files" klasörünün içinde "Messenger Plus! Live" klasörü olması lazım. Bu klasörün içinde "Languages" klasörü var.Klasörü açıp gönderdiğim "Lng_Turkish" yapılandırma dosyasını içine kopyalıyoruz.Oturumunuzu açıp Plus'ın ayarlar menüsünden Türkçeyi seçiyorsun.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Forumunuza ilk mesajım :wacko:

• Administrator

Slm TeksasStyLe, Messenger plusın Türkçe yamasını arıyorsun sanırım. Sitelerde verilen yamaların çoğu tam Türkçe değil. Fakat nerden bulduğumu bilmiyorum ama bende tam türkçesi var. Nasıl yükleyeceğini biliyor musun bilmiyorum ama anlatmak istiyorum.

"C" diskinin dizininde "Program Files" klasörünün içinde "Messenger Plus! Live" klasörü olması lazım. Bu klasörün içinde "Languages" klasörü var.Klasörü açıp gönderdiğim "Lng_Turkish" yapılandırma dosyasını içine kopyalıyoruz.Oturumunuzu açıp Plus'ın ayarlar menüsünden Türkçeyi seçiyorsun.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Forumunuza ilk mesajım :wacko:

MsnPlus'un son sürümüne türkçeyi de eklemişler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...