Jump to content

Dosyalarınızı resimlerin içine saklayın.

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

copy /b resim.jpg + dosyam.rar sakliresim.jpg[/CODE]

Resim.jpg görünmesini istediğiniz resim, dosyam.rar saklamak istediğiniz dosya sakliresim ise final dosyanızdır. Dosyaya çift tıklayıca resminiz açılır. Winrar ile açar veya uzantısını rar yaparsanız dosyalarınaızı görürsünüz.

aaa !! :D a -patch çıktı :D:p:p

bide bunu nasıl yapacaığız hangi pro ile :p

ben de zaten messenger 8.1 yüklü.

evet a-patch çıktı da ne bu messenger ile ilgili bir eklenti midir? ne işe yarıyor?

Ben bu yolla parçalanmış arşivleri bir araya getiriyordum ama farklı uzantılı birden fazla dosyayı birleştirmeyi hiç düşünmemiştim. Küçük dosyaların saklanmasında ve internette paylaşımında güzel bir yol ama 10larca mblık resimler biraz dikkat çeker herhalde :D

Edit: Bende bir exe ile jpg birleştirdim uzanyıyı exe yapınca çalışıyor ama jpg yapınca resim görüntülenemiyor. Aceba önce kimin yazıldığının bir önemi var mı?

Edit2: bir tanesi rar bir tanesi jpg olunca bende sorunsuz çalıştı teşekkürler.

Resim.jpg görünmesini istediğiniz resim, dosyam.rar saklamak istediğiniz dosya sakliresim ise final dosyanızdır. Dosyaya çift tıklayıca resminiz açılır. Winrar ile açar veya uzantısını rar yaparsanız dosyalarınaızı görürsünüz.

Evet Ben de Yaptım Oldu Teşekkürler sk8er_boi İşime Yarıyacak Bİr Teknik

yine çektim çalışıyor. resim tam inmeden kaydetmiş olabilirsin.

Imageshack linkini de aldım denedim, yine aynı. Neyse o kadar önemli değil.

Arkadaşlar resimin içine dosya saklama işini

http://rapidshare.com/files/30392701/hip21_en.zip[/CODE]

bu programla da yapabilirsiniz. Resimin içerisine gizlediğiniz dosyayı açmanız için de bu program gerekli.Hatta gizlediğiniz dosyaya şifre de koyabiliyorsunuz.Yalnız çok büyük boyuttaki dosyalarınızı ekleyemiyorsunuz. Sanırım sınırı 512 kb.

• 4 hafta sonra ...

[b]Teşekkrler çok işme yarıyacak. Yalnız birleştirdiğimizde oluşan .jpg dosyasının formatını .rar yapıp sağ tıkladığımızda klasöre çıkarma seçeneği görünmüyor. Dosyaları tekrar ayırmanın başka bir yolu varmı bildiğiniz?[/b]

Teşekkrler çok işme yarıyacak. Yalnız birleştirdiğimizde oluşan .jpg dosyasının formatını .rar yapıp sağ tıkladığımızda klasöre çıkarma seçeneği görünmüyor. Dosyaları tekrar ayırmanın başka bir yolu varmı bildiğiniz?

winrar-seçenekler-ayarlar-bütünleşme-işlev menüsü öğeleri[/CODE]

bölümünü bir kontrol edermisiniz?

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...