Jump to content

Rapid yine geri sayıyor...

tenekecezve

Recommended Posts

Dosya indirme öncesi sayımı kaldırmak için ;

internet explorer için :

a - örnek site olarak : bu siteye girdik. (istediğin siteye gir önemli değil bu nokta deneme için onu kullanıyorum)

b - Sonra Sık kullanılanlar sekmesinde iken Sık kullanılanlara ekle kısmına gir ve tamam de.

Please register to see this content.

c - Sık kullanılanlar sekmesinde iken eklediğimiz sitenin üzerinde sağ tık özelliklere girip URL yazan yere java script:alert(c=0) yazıyoruz ve tamam diyoruz.

google2gx3.jpg

d - sonra indirmek istediğin bi rapid linkini (rapidshare.de veya .com farketmez) free seçeneğine bastıktan sonra saymaya başladığı an sık kullanılanlara eklediğimiz o siteyi(ben google ı eklemiştim) sık kullanılanlar kısmından tıkladığımız an sayma direk sıfıra eşit olur :D

Not: Bunu bir defalığa mahsus yapıyoruz.Daha sonra her sayım anında sık kullanılanlardan tıkladığımızda sayım sıfıra eşitlencek.

ya şu biriktirilen puanlarla 1 haftalık hesap açılsa tam süper olcak malum zor birikiyor.

haklısın, çok zor birikiyor. aynı anda 10 tane filan foruma konu açacaksın ki biriksin.

Adamlar çoktan yapıyorlar sizin dediğinizi.Satıyor biriktirdiği puanları.

http://urun.gittigidiyor.com/Rapidshare-com-premium-hesabi-1-aylik_W0QQidZZ4609458[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...