Jump to content

MSN help

Recommended Posts

Arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz? MSN de ne yazarsam sesli olarak okunuyo??? Discovery Live de kurulu. Oradan mı diye aradım ama bu konuda hiç bir ayar yok. Bilen varsa lütfen yardım eder mi??? Acil lütfen...

Arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz? MSN de ne yazarsam sesli olarak okunuyo??? Discovery Live de kurulu. Oradan mı diye aradım ama bu konuda hiç bir ayar yok. Bilen varsa lütfen yardım eder mi??? Acil lütfen...

ne güzel işte :D:p valla garip şeyler oluyo arada :) benimkiler seslendirilmesin işyerinde pek hoş olmaz :lol:

bu arada konuyu IM bölümüne açsan daha hoş dururdu yazılım ile ilgisini anlayamadım :lol:

Discovery Live yüzünden :D

şimdik şunları yap :

Discovery Live ayarlarına gir.Yukardaki "anlık iletiler" sekmesine gel.Ordan genel ayarlar bölümüne gir.Ordan 7. maddenin tickini kaldır ( soldan 2. olan ) ve mutlu son :lol:

O bi arkadaşım başına geldi süper dalga geçtim yaa :lol: sonra dedim düzeltti :p

arkadaşım discovery nin ayarlarına gir .''Anlık iletiler'' sekmesine tıkla.ordanda ''bir kişi yazarken seslendir'' kutucuğunu dolu ise boş olarak bırak .okadar

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...