Jump to content

Herşeyi olanlar için hiçbirşey

cumman

Recommended Posts

nothing-1.jpg

herşeyi olan birine hiçbirşeyden başka ne hediye edilebilir sloganıyla harekete geçen birileri; "hiç" satıyor ve birileri de bu hiçbirşeyi satın alıyor. evet yanlış okumadınız satılan şey güzel küre şeklinde bir ambalajın içindeki boşluk hemde 6 dolar 28 sent gibi bir rakama.icon_confused.gif

Haydi tncteam kafayı çalıştır bizde bulup satalım birşeyler ne satsan satılıyor dünyada . Bursa havası satıyordu sanırım birisi gittigidiyordan icon_confused.gif

Bursa havası satıyordu sanırım birisi gittigidiyordan

hayır ;) istanbul havasıydı o. kavanozda 10 ytl'ye ;);)

benim bir fikrim var ama uygulanabılır mı kım uğraşır bılemem.

1. devlet dairelerinde porselen fincan üzerine o dairenin yada kuruluşun amblemi ve/veya sloganı baskı yaptırılır ve satılır. tnctr için de porselen fincan üzerine belirlenecek bir amblem ve slogan olabilir.

2. porselen tabak üzerine de yapılabilir aynı işlem.

3. yuvarlak tabak şeklinde porselen üzerine monteli duvar saatleri olabilir.

4. t-shirt de basıp satılabilir.

tabi bunlar zaten bırcok ısyerınde yapılmakta olanlar. başka urunler de bulunabilir. :D

tişört fikri fena değil ben alırdım ama tnc yi bilmeyen alırmı bilmem mesela bende normal üye tişörtü olacak admin ezecek kendine has tişörtü ile ne havası olurdu skarboi düşünemiyorum karizmayı ne olurdu herkes forumda yükselmeye çalışırdı ii fikir tişörtt ;)

tişört iyi fikir de herkesin isteği farklı olabilir, renk olarak. üstündeki yazı sabit olur. TnCTR veya TnCTR.com gibi. ama renkte nasıl anlaşacağız.Beyaz mı olacak siyah mı yoksa farklı bir renk mi, yoksa herkesin isteğine göre hazırlanabilir mi? vb. vb.

ben ilk mesajımda fincan demişim. fincadan kastım kupaydı (kulplu porselen bardak) ama böyle birşey yapılırsa kaliteli bir markanın porseleni kullanılmalı. çinden gelme içinden kimyasal madde akan bir porselen kupa kullanıp paramızla sağlığımıza zarar vermeyelim.

tişört iyi fikir de herkesin isteği farklı olabilir, renk olarak. üstündeki yazı sabit olur. TnCTR veya TnCTR.com gibi. ama renkte nasıl anlaşacağız.Beyaz mı olacak siyah mı yoksa farklı bir renk mi, yoksa herkesin isteğine göre hazırlanabilir mi? vb. vb.

üzerinde tnctr'ye ait bir amblem ve/veya logo ve bir de slogan yazılı bir porselen kupa kullanılırsa renk, beden ölçüsü gibi sorunlar da olmaz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...